NewsRecenzja
NewsArtykuł

Po przecieku gry, Ubisoft oficjalnie potwierdza Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition

Ubisoft właśnie ogłosił oficjalnie Beyond Good & Evil 20th Anniversary…

29 listopada 2023

Ubisoft właśnie ogłosił oficjalnie Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition, dając fanom powód do radości. Ta kultowa gra właśnie obchodzi swój jubileusz z okazji dwudziestolecia swojej premiery, a nowa edycja ma przygotować wiele niespodzianek.

 

Mimo że na dzień dzisiejszy nie ma wzmianek o wydaniu tej edycji na Nintendo Switch, wiele wskazuje na to, że ta popularna konsola również otrzyma tę wersję. Wcześniejsze wycieki danych sugerują, że remaster Beyond Good & Evil pojawi się na Nintendo Switch, co jest świetną wiadomością dla fanów marki.

Beyond Good & Evil to gra akcji przygodowa, która zdobyła serca wielu graczy po premierze w 2003 roku. W tej grze toczymy emocjonującą historię o walce dobra ze złem, a główna bohaterka, Jade. Teraz, z okazji dwudziestolecia, Ubisoft postanowił uhonorować markę specjalną edycją, która zawierać ma wiele dodatkowych treści i ulepszeń.

Choć dokładna data premiery tej edycji nie została jeszcze ujawniona, gracze na całym świecie już teraz czekają na możliwość powrotu do świata Beyond Good & Evil w jego jubileuszowym wydaniu. A jeśli wierzyć wcześniejszym przeciekom, właściciele Nintendo Switch mogą również cieszyć się tą wyjątkową grą w swojej konsoli. Wczesna wersja gry Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition została dzisiaj udostępniona nawet dla abonentów Ubisoft+. Wydawca publicznie przeprasza za tę sytuację, która wynikała z wycieku gry przed oficjalną premierą.

Bądźcie na bieżąco, ponieważ dalsze informacje na temat Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition pewnie pojawią się wkrótce. Idealnym momentem na to ogłoszenie jest zbliżające się The Game Awards 2023.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *