Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Podsumowanie lipcowego Nintendo Direct Mini

W 2020 roku Nintendo nie rozpieszcza fanów. Lipiec dobiega końca,…

20 lipca 2020

W 2020 roku Nintendo nie rozpieszcza fanów. Lipiec dobiega końca, a gracze wciąż nie otrzymali pełnoprawnej prezentacji Ninendo Direct. W tym roku zdecydowanie królują pokazy o nazwie Mini. To właśnie takie wideo otrzymaliśmy w lipcu, gdzie przedstawiono zaledwie garstkę nowości.

 

Prezentacja zaczęła się od płatnych dodatków do Cadence of Hyrule, czyli rytmicznej gry indie bazującej na uniwersum The Legend of Zelda. Pierwsza paczka dodatków wprowadzi do gry nowe postacie:

  • Impa,
  • Aria,
  • Fredrick,
  • Shadow Link,
  • Shadow Zelda.

Druga paczka doda nowe utwory do gry – łącznie dojdzie aż 39 utworów (w tym remiksy). Trzecia paczka doda rozszerzenie fabularne, w którym wcielimy się w Skull Kida. Ponadto Cadence of Hyrule otrzyma wydanie pudełkowe zawierające wszystkie powyższe dodatki.

 

 

Kolejna informacja dotyczyła Rouge Company, sieciowego shootera od twórców Paladins oraz Smite. Tak jak w poprzednich tytułach tego dewelopera tutaj również znajdziemy cross-save.

 

Trzecim tytułem okazało się WWE 2k Battlegrounds. Jest to arcade’owa bijatyka, w której wcielamy się w nieco karykaturalnych wrestlerów. Walki na ringu mogą odbywać się aż do 4 graczy lokalnie, także gra może świetnie się sprawdzić podczas spotkań ze znajomymi.

 

 

Nintendo na koniec zostawiło dwie wisienki na torcie. Pierwszą z nich jest remaster Shin Megami Sensei 3, który zadebiutuje w wiosnę 2021 roku.

 

 

 

Ostatnią zapowiedzią było Shin Megami Tensei V – tak! Gra żyje i ma się dobrze. Premiera jest ustalona na 2021 rok. Jednak już teraz możecie obejrzeć zwiastun prezentujący zarys fabuły gry.

 

 

 

 

Całą prezentację możecie obejrzeć poniżej.

 

 

Co ciekawe, Japończycy otrzymali znacznie więcej zawartości. Przede wszystkim gra z serii Sakuna otrzymała gameplay oraz datę premiery – 12 listopada w Japonii. Atelier Ryza 2 również otrzymała materiały z rozgrywki. Japońska prezentacja przedstawiła też line-up nadchodzących gier na Switcha z ich lokalną datą wydania (m.in Kapitan Tsubasa czy Jump Force).

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *