Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Podsumowanie (nie)spodziewanego Nintendo Direct Mini!

Ostatnie przecieki informacji potwierdziły datę prezentacji Indie World oraz zapowiadały…

26 marca 2020

Ostatnie przecieki informacji potwierdziły datę prezentacji Indie World oraz zapowiadały Nintendo Direct na 26 marca. Mimo, że Nintendo wcześniej nie zapowiadało żadnej prezentacji, to jednak, zgodnie z przeciekami, niespodziewanie opublikowało Nintendo Direct Mini. Zapowiedzi jest całkiem sporo, dlatego zacznijmy najpierw od tych, które mają premierę już dzisiaj!

Dzisiejsze Premiery!

 

Panzer Dragoon – Remake klasycznej gry znanej z konsoli SEGI. Ujeżdżając wielkiego, niebieskiego smoka będziesz walczył z wielkimi, latającymi statkami i gigantycznymi potworami. Wszystko to w przepięknej scenerii. Gra debiutuje już dzisiaj jako czasowy, konsolowy exclusive.

 

 

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy – Dołącz do Akademii Jedi Luke’a Skywalkera i naucz się używać Mocy! Możesz personalizować wygląd swojego rycerza Jedi, walczyć poprzez sieć nawet do 16 graczy jednocześnie. Gra ma premierę jeszcze dziś!

 

 

Shinsekai: Into the Depths – Eksploruj głębiny oceanu, zbieraj surowce, aby ulepszać swój sprzęt, twórz coraz to nowsze przedmioty, żeby nurkować w jeszcze głębsze otchłanie oceanu. Podczas podróży będziesz musiał monitorować ciśnienie oraz poziom tlenu! W skafander nurka możesz wskoczyć już dzisiaj!

 

 

Good Job! – To szalona gra logiczna, w której wcielasz się w pracownika biurowego, który za wszelką cenę musi wykonać swoje zadanie. Możesz to zrobić bezpiecznie lub zniszczyć wszystko na swojej drodze. Najważniejsze, żebyś wykonał powierzone Ci zadanie! Grę będziecie mogli zakupić jeszcze dzisiaj.

 

 

Darmowa aktualizacja Ring Fit Adventure – dodano nowy tryb rytmiczny, w którym będziesz musiał ruszać się w rytmie muzyki z popularnych gier Nintendo. Wliczając w to Super Mario Odyssey, Splatoon 2 i The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Ponadto dodano nowy tryb joggingu (na naszej drodze nie pojawiają się już potwory), dodano żeński głos dla naszego okrągłego przewodnika oraz istnieje możliwość zmiany języka, w którym będzie Cię dopingował.

 

 

MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order Expansion Pass – Pack 3 – rozszerzenie dodaje nową historię, w której jako fantastyczna czwórka zmierzysz się z Doctorem Doomem. Te dodatki mają premierę już dzisiaj i wchodzą w skład Expansion Passa, który jest do kupienia za 19,99$.

 

 

Zapowiedzi na 2020

 

Xenoblade Chronicles Definitive Edition – Remaster znanej jeszcze z Nintendo Wii. Definitive Edition dodaje nowy epilog o nazwie Future Connected. Xenoblade Chronicles na Switchu będzie znacznie piękniejszą oraz płynniejszą grą niż na pozostałych platformach. Interfejs oraz czcionki zostały specjalnie dostosowane do Switcha, wszystko po to, żeby gra była czytelna i przyjemna. Dodatkowo niektóre utwory ze ścieżki dźwiękowej zostały nagrane od nowa lub całkowicie zremiksowane. Premiera już 29 maja, tego samego dnia wyjdzie specjalna edycja z 250-stronicowym art-bookiem.

 

 

Pierwsze sezonowe wydarzenie w Animal Crossing: New Horizons – Podczas 1-12 kwietnia rezydenci waszych wysp mogą brać udział w „Dniu Króliczka”. Nowy Gość, królik Zipper, schował na waszej wyspie masę kolorowych pisanek, z których możecie stworzyć ekskluzywne przedmioty. Kolejny darmowa aktualizacja odbędzie się pod koniec kwietnia i będzie związana z Dniem Ziemi.

 

 

BRAVELY DEFAULT II – W drugiej części tego świetnie przyjętego jRPGa znajdziemy czwórkę nowych bohaterów światła, który wyruszają na misję kierowaną przez kryształy żywiołów. Zupełnie jak w pierwszej części znajdziecie tutaj świetny, strategiczny system walki, gdzie będziecie musieli wybrać kiedy zaatakować, a kiedy poczekać na odpowiedni moment. W grze nie zabraknie nowych misji oraz pięknych lokacji. Możecie się o tym przekonać już teraz podczas ogrywania wersji demonstracyjnej gry z eShopu!

 

 

 

Masa dobra od 2k Games! – Wydawca zaskoczył nas całą masą gier. Pierwszą z nich jest XCOM 2 Collection, który zawiera podstawową wersję tytuły, 4 paczki DLC oraz rozszerzenie War of the Chosen. Kolejna zapowiedź prezentuje gry z serii Borderlands, paczka Legendary Collection będzie zawierała Borderlands, Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel. Trzecią serią, która wyląduje na Switchu jest BioShock. BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered oraz BioShock Infinite: The Complete Edition są już w drodze! Wszystkie trzy gry będziecie mogli zakupić w jednej paczce o nazwie BioShock: The Collection. Każda z kolekcji wyjdzie w pudełku, niestety kartridż będzie zawierał tylko szczątkowe dane, resztę będzie trzeba ściągnąć poprzez sieć.

 

 

 

Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics – Zestaw 51 gier planszowych oraz karcianych. Chińczyk, Texas Hold’em, Mankala, Cymbergaj, warcaby, szachy i masa innych, klasycznych gier wkroczy na ekran Nintendo Switch. Niektóre z nich obsługują grę wieloosobową nawet do czterech graczy. Premiera już 5 czerwca.

 

 

Burnout Paradise Remastered – Ulepszona wersja tej wystrzałowej ścigałki jeszcze w tym roku pojawi się Switchu. Przygotuj się na dynamiczne, odjazdowe oraz wybuchowe wyścigi.

 

 

 

Fuser – Wciel się w rolę DJa w tej nadchodzącej grze rytmicznej od twórców Rock Band. Gra zadebiutuje jeszcze tej jesieni.

 

 

King’s Bounty II – seria King’s Bounty już w 1990 roku miała swój wpływ na ewolucję zachodnich RPGów, W tej kontynuacji seria powraca ze świeżą grafiką oraz całkowicie nowym podejściem. W King’s Bounty II jest bardziej realistyczna, wybory dokonywane podczas rozgrywki mają jeszcze większe znaczenie, a nowy system rozwoju postaci informuje o etyce i powinowactwie nowych postaci. Premiera jeszcze w 2020 roku.

 

 

 

Ninjala – darmowa gra do 8 graczy, który będą walczyć między sobą lub w 4 osobowych drużynach. Jako Ninja będziecie mogli szybko przemieszczać się po arenie walki, ukrywać się oraz dzierżyć śmiercionośne narzędzia, takie jak wielkie młody, katany czy nawet… jojo. Premiera jest ustalona na maj 2020.

 

 

Poza wyżej wymienionymi tytułami przedstawiono również sporo ciekawych portów z innych platform:

  • Catherine: Full Body (premiera 7 lipca),
  • Saints Row IV: Re-Elected (premiera 27 marca),
  • Trials of Mana (premiera 24 kwietnia),
  • The Elder Scrolls: Blades (premiera wiosną 2020),
  • Minecraft Dungeons (premiera wiosną 2020),
  • Warhammer 40,000: Mechanicus (Premiera w maju 2020),
  • MR. DRILLER DrillLand (premiera 25 czerwca),
  • The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III (premiera 30 czerwca)
  • Vigor (premiera jesienią 2020),
  • Star Wars Episode I: Racer (premiera „wkrótce”).

 

Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2 zaprezentuje nam bohatera znanego z gry ruchowej ARMS. Na więcej informacji musimy poczekać do czerwca 2020.

 

 

Całą prezentację możecie obejrzeć poniżej:

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *