Pokemon Scarlet Violet Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Pokémon Scarlet oraz Violet ukażą się 18 listopada na Nintendo Switch. Nowy zwiastun ujawnia tryb co-op dla maksymalnie 4 graczy i wiele więcej!

Pokémon Scarlet i Pokémon Violet zostaną wydane na całym świecie…

1 czerwca 2022

Pokémon Scarlet i Pokémon Violet zostaną wydane na całym świecie 18 listopada 2022 roku na Nintendo Switch. Oprócz ogłoszenia daty premiery firma Pokemon Company udostępnilła także nowy zwiastun prezentujący nowe Pokémony, w tym dwa nowe Legendarne, które nazywają się Koraidon (wyłącznie dla Scarlet) i Miraodon (wyłącznie dla Violet). Otrzymaliśmy także potwierdzenie rozgrywki wieloosobowej dla maksymalnie 4 graczy!

 

 

Pokemon Scarlet i Violet będzie po raz pierwszy w historii serii zawierać rozgrywkę wieloosobową dla maksymalnie czterech graczy w jednej drużynie. Wspólna zabawa obejmuje handel i walkę z Pokémonami, a także wieloosobową eksplorację „różnych lokalizacji regionu w tych grach”. Pozostając w świecie gry, będzie to pierwsza gra fabularna Pokémon, w której możesz swobodnie eksplorować całą mapę od samego początku rozgrywki. Nazwa nowego regionu nadal nie została ujawniona.

 

Zwiastun ponownie przedstawia startery z Scarlet oraz Violet, czyli Sprigatito, Fuecoco i Quaxly. Nowe video ujawnia jednak także kilka nowych potworków, w tym świnię ze łzami w oczach o imieniu Lechonk, nowy trawiasty stworek Smoliv i Pawmi, nowy elektryczny Pokémon/myszy.

 

Poza datą premiery możemy zobaczyć oficjalne okładki Pokémon Scarlet i Pokémon Violet:

 

 

Co sądzicie o zaprezentowanych przez Pokemon Company nowościach? Zapowiada się na kolejny bestseller. Dla przypomnienia Pokémon Scarlet i Pokémon Violet zadebiutują ekskluzywnie na Nintendo Switch dnia 18 listopada 2022 roku.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *