NewsRecenzja
NewsArtykuł

Pokémon Sword & Shield: nowy filmik prezentujący miasteczko

Targi gier komputerowych gamescom oficjalnie ruszyły! Okazuje się jednak, że…

20 sierpnia 2019

Targi gier komputerowych gamescom oficjalnie ruszyły! Okazuje się jednak, że nie wszyscy są w stanie zaprezentować na nich swoje nadchodzące tytuły. Tak właśnie jest w przypadku studia Game Freak, odpowiedzialnego za serię Pokémon. Aby jednak nie zawieść fanów łaknących świeżych informacji o nadchodzących grach Sword & Shield, Shigeru Ohmori – dyrektor prac – prezentuje wcześniej nieopublikowany materiał wideo, w którym podziwiać możemy jedno z miasteczek w regionie Galar oraz stację kolejową, która ma być ważnym narzędziem eksploracji w nadchodzących tytułach.

 

 

Mimo że wokół Sword & Shield krąży wiele kontrowersji i negatywnych opinii, przyznajcie – miasteczko zaprezentowane w filmiku wygląda naprawdę klimatycznie i ciekawie. Ja nie mogę się doczekać na kolejne wieści z regionu Galar. A Wy?


Redaktor

Kosma Staszewski

Tak, to imię, a nie pseudonim, choć w świecie gier przedstawiam się jako Szuszuro. „Złapałem je wszystkie” niezliczoną ilość razy, a z produktami Nintendo utrzymuję niezdrową relację od wielu lat. Na co dzień studiuję dziennikarstwo i parzę kawę, aby mieć hajs na gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *