Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Pokémon UNITE do pobrania w eShopie. Premiera już jutro

21 lipca o godz. 9:00 w Polsce odbędzie się premiera…

20 lipca 2021

21 lipca o godz. 9:00 w Polsce odbędzie się premiera pierwszej gry MOBA z Pokémonami w roli głównej – Pokémon UNITE. Do walki już od jutra będą mogły stawać ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny. Do dyspozycji graczy na start oddanych zostanie 20 Pokémonów, a pobierając grę przed 31 sierpnia, każdy otrzyma w prezencie mitycznego stworka, Zeraorę. Wraz z rozgrywanymi meczami użytkownicy będą zdobywać kolejne poziomy doświadczenia, odblokowując tym samym nowych bohaterów i elementy dekoracyjne dla swojego wirtualnego trenera.

Pokémon UNITE już dziś można pobrać z eShopu. Gra dostępna jest w modelu „free-to-start” (i nie wymaga posiadania abonamentu Nintendo Switch Online!), zatem spodziewać możemy się sporej liczby mikrotransakcji w obrębie produkcji. Tytuł wymaga 928MB wolnej pamięci na Switchu. Na telefonach w UNITE zagramy natomiast we wrześniu.

 

 

Jakie macie oczekiwania co do Pokémon UNITE? Zamierzacie zagrać w tę interesującą MOBĘ? Dajcie znać w komentarzach!

Prezentacje grywalnych Pokémonów można obejrzeć na oficjalnym kanale gry w serwisie YouTube.

 

 


Redaktor

Kosma Staszewski

Tak, to imię, a nie pseudonim, choć w świecie gier przedstawiam się jako Szuszuro. „Złapałem je wszystkie” niezliczoną ilość razy, a z produktami Nintendo utrzymuję niezdrową relację od wielu lat. Na co dzień studiuję i parzę kawę, aby mieć hajs na gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *