NewsRecenzja
NewsArtykuł

Pokémonowa gra Temtem pojawi się na Switchu we wrześniu

Obiecująca MMORPG inspirowane Pokemonami — Temtem — wreszcie ma datę…

25 maja 2022

Obiecująca MMORPG inspirowane Pokemonami — Temtem — wreszcie ma datę premiery. Gra ukaże się na Nintendo Switch oraz innych platformach 6 września. 

 

 

Studio Crema i wydawca Humble ujawnili, że Temtem opuści wczesny dostęp na Steam 6 września 2022 roku, co pokrywa się z premiera wersji 1.0 na komputerach PC, konsolach Sony i Xbox oraz oczywiście Nintendo Switch. Gra dostępna będzie cyfrowej i fizycznej wersji. Planowana jest także edycja kolekcjonerska z ciekawymi fizycznymi dodatkami.

 

 

Po ponad dwóch latach wczesnego dostępu, Temtem jest już dość bogaty w zawartość, z wersją przedpremierową zawierającą większość kampanii fabularnej, ponad 100 Temtemów (stworków) do złapania, grę w trybie współpracy, rywalizację w trybie wieloosobowym, klany, urządzanie domu, handel i turnieje. Wersja 1.0 będzie zawierać nową wyspę do odkrycia w końcowej fazie gry, nowe cotygodniowe misje, które będą regularnie aktualizowane po premierze. Temtem otrzyma również przepustkę sezonową z darmowymi i płatnymi ścieżkami nagród.


Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *