Driftland: The Magic Revival Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Polska gra strategiczna Driftland: The Magic Revival trafi na Nintendo Switch

Wysoko oceniana gra Driftland: The Magic Revival od studia Star…

18 września 2019

Wysoko oceniana gra Driftland: The Magic Revival od studia Star Drifters została zapowiedziana na Nintendo Switch. Produkcja łącząca w sobie elementy RTS, strategii 4X i god sim w unikalny sposób pojawi się na konsoli Nintendo już w pierwszym kwartale 2020 roku.

 

„Bardzo się cieszymy, że Driftland trafi do posiadaczy konsol, zwłaszcza że wśród nich jest wielu fanów gier strategicznych” — mówi Michał Sokolski, designer gry i współzałożyciel studia Star Drifters. — „Dołożymy wszelkich starań, by odbudowa magicznego królestwa była dla nich wygodna i równie przyjemna co dla graczy PC. Już istniejący system rozkazów i dynamiczna kontrola czasu z aktywną pauzą na pewno w tym pomogą”.

 

Driftland: The Magic Revival w wersji konsolowej zamiast kursora znanego z wersji PC, otrzyma specjalne aktywne, kontekstowe pole na środku ekranu co pozwoli graczowi rzucać zaklęcia i budować budynki. W Driftland gracz nie ma bezpośredniej kontroli nad jednostkami, lecz wydaje im rozkazy — co na konsolach dodatkowo pozwoli uniknąć żmudnego mikrozarządzania podwładnymi. Konsolowe wersje Driftland: The Magic Revival powstają we współpracy Star Drifters i studia SimFabric.

 

Na koniec przedstawiamy wam zwiastun Driftland: The Magic Revival z wersji na komputery PC:

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *