NewsRecenzja
NewsArtykuł

Ponad 10 milionów Europejczyków zakupiło Nintendo Switch!

Nie jest żadną tajemnicą to, że Nintendo Switch sprzedaje się…

10 października 2019

Nie jest żadną tajemnicą to, że Nintendo Switch sprzedaje się jak świeże bułeczki. Jednak ostatnie informacje dotyczących europejskiej sprzedaży konsol potrafią napawać optymizmem. Switch znalazł ponad 10 milionów użytkowników w Europie! Jest to wzrost o 30% w stosunku do 2018 roku oraz aż 40% w stosunku do 2017 r. Globalnie możemy już mówić o 40 milionach sprzedanych Switchów.

 

Nintendo pochwaliło się również sprzedażą swoich gier w Europie – liczba przedanych egzemplarzy wynosi już ponad 36 milionów! Opublikowano również listę tytułów, które przekroczyły jeden milion sprzedanych kopii: Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Pokemon: Let’s Go, Pikachu & Eevee, Super Smash Bros. Ultimate, Splatoon 2, Super Mario Party, New Super Mario Bros. U Deluxe oraz 1-2-Switch.

Poznaliśmy też tytuły 3rd party, które sprzedały się w co najmniej 500 000 egzemplarzy – Minecraft, Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy, Mario + Rabbids: Kingdom Battle oraz Stardew Valley.

 

Przyznajcie się, ile Switchów jest w waszym domu oraz które z tych gier posiadacie w swojej bibliotece?


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *