NewsRecenzja
NewsArtykuł

PowerA ujawnia sześć nowych kontrolerów oraz Animal Crossing etui dla Nintendo Switch

PowerA wraz z Hori to najbardziej popularne marki tworzące licencjonowane…

1 września 2020

PowerA wraz z Hori to najbardziej popularne marki tworzące licencjonowane akcesoria i kontrolery dla Nintendo Switch. Firma odniosła naprawdę spory sukces tworząc preferencyjne urządzenia dla Switcha, a dziś zaprezentowała kolejny zestaw kontrolerów dla konsoli Nintendo na licencji popularnych gier. Do tego dochodzi jeszcze prześliczne etui z motywem Animal Crossing: New Horizons!

 

Zaprezentowana dziś kolejna linia kontrolerów „Enhanced Wired”, czyli tych łączących się z konsolą poprzez kabel nawiązuje swoimi motywami do gier Mario, Animal Crossing, Legend of Zelda oraz Pokémon. Wszystkie z poniżej zaprezentowanych padów będą dostępne na rynku od 30 września i kosztować będą 24,99$ za sztukę.

 

 

Każdy z sześciu nowych kontrolerów od PowerA wyposażony jest w gniazdo audio 3,5 mm, trzymetrowy kabel oraz zaawansowane mapowanie przycisków kontrolera pod własne upodobania. Co ważne, kontrolery te nie obsługują funkcji Rumble HD, podczerwieni, sterowania ruchem ani Amiibo NFC. Pady dla Nintendo Switch od PowerA są naprawdę dobrą, i o wiele tańszą alternatywą dla oficjalnego Pro Controllera.

 

Na rynek trafi także zupełnie nowe etui dla Switcha w identycznym wzorze jak kontroler z motywem Animal Crossing. Zakupić je będzie można tego samego dnia co kontrolery w dokładnie tej samej kwocie. Według opisu przedstawionego przez producenta, nowe etui stworzone zostało z solidnych materiałów wraz z  gumowanym uchwytem i wytrzymałym podwójnym zamkiem błyskawicznym. W środku, oprócz miejsca na konsolę znajdziesz także osłonę ekranu z miejscem na sześć kartridży oraz siatkową kieszonkę.

 

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *