NewsRecenzja
NewsArtykuł

Powrót legendy wyścigów: F-Zero 99 debiutuje na Nintendo Switch

Nintendo ogłosiło, że kultowa gra wyścigowa F-Zero powraca jako F-Zero…

14 września 2023

Nintendo ogłosiło, że kultowa gra wyścigowa F-Zero powraca jako F-Zero 99 na Nintendo Switch. Co więcej, gra jest już dostępna do pobrania!

 

F-Zero 99, podobnie i Tetris 99, to nowa odsłona klasycznej gry, tym razem w formie battle royale. Gracze będą ścigać się przeciwko 99 innym zawodnikom w szalonej rywalizacji pełnej prędkości i adrenaliny.

Gra jest dostępna za darmo tylko dla aktywnych członków Nintendo Switch Online. W trybie głównym F-Zero 99 gracze będą mogli rywalizować w zawrotnym tempie, a dodatkowo do ich dyspozycji będzie tryb Mini Prix.

Po prawie 20-letniej przerwie, F-Zero powraca na konsolę Switch, łącząc klasyczną formułę wyścigów z elementami typowymi dla gier battle royale. Jak zapewnia Nintendo, F-Zero 99 dostarczy graczom niezapomnianych emocji.

Dla fanów oryginalnej serii F-Zero powrót tej gry to prawdziwa gratka. Teraz mogą oni doświadczyć tych emocji na nowo, rywalizując z innymi graczami w dynamicznym trybie online. Miejmy nadzieję, że F-Zero 99 spełni oczekiwania graczy i dostarczy im wiele godzin niesamowitej zabawy.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *