Observer Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Poznaliśmy datę premiery Observer na Nintendo Switch

Poznaliśmy datę premiery Observer na Nintendo Switch od rodzimego studia…

1 lutego 2019

Poznaliśmy datę premiery Observer na Nintendo Switch od rodzimego studia Bloober Team. Gra będzie miała premierę na całym świecie już 7 lutego. Została wyceniona na kwotę 99 złotych i jest to naprawdę atrakcyjna cena za tą produkcję.

 

Observer to detektywistyczny thriller, osadzony w cyberpunkowym świecie. Gra przenosi nas do futurystycznego Krakowa, który w 2084 roku niczym nie przypomina znanego nam wszystkim miasta. W grze ukazana została wizja zniszczonego świata, w którym prywatne korporacje przejęły władzę. Głównym bohaterem Observer jest detektyw Daniel Łazarski, próbujący rozwikłać tajemnicę zaginięcia syna, sprzed kilku lat. Dzięki umiejętności wchodzenia w ludzkie umysły jesteś w stanie rozwikłać najtrudniejsze zagadki, a żadne kłamstwo nie jest w stanie przejść płazem. W grze będziesz musiał podjąć kilka naprawdę trudnych wyborów, które pozwolą Ci przetrwać w futurystycznych slumsach.

 

Observer to produkcja która miała premierę na innych platformach w 2017 roku. Na Nintendo Switch gra zostanie wydana tylko w formie cyfrowej. Gra zajmuje ponad 19 GB pamięci, także trzeba dla niej przygotować trochę wolnego miejsca. Pre-ordery można od dziś składać w Nintendo eShop.

 

Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia trailera promującego produkcję:

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *