Biblioteka NES Nintendo Switch Online marzec 2019
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Poznaliśmy gry które zostaną dodane do biblioteki NES w marcu!

Biblioteka gier NES udostępniona dla subskrybentów usługi Nintendo Switch Online…

6 marca 2019

Biblioteka gier NES udostępniona dla subskrybentów usługi Nintendo Switch Online z miesiąca na miesiąc staje się coraz większa. Nintendo w przyszłym tygodniu doda kolejne dwie produkcje, które będzie można pobrać do pamieć swojej konsoli już 13 marca. Tym razem wybór padł na Kid Icarus oraz StarTropics.

 

Kid Icarus to gra z gatunku strzelanin która swoją premierę na systemie Nintendo Entertainment System miała w roku 1987. Seria ta doczekała się kilku kolejnych części, z czego ostatnia została pod tytułem Kid Icarus: Uprising w 2012 roku na 3DS.

Z kolei StarTropics jest to gra przygodowa w której wcielamy się w postać Mike Jones, nastolatka który wyrusza w niebezpieczną podroż odnalezienia zaginionego wuja na tropikalnej wyspie. Ta produkcja miała premierę na rynkach japońskich i amerykańskich w roku 1990, a dwa lata później zawitała również na kontynent europejski.

 

Nintendo, jak zawsze opublikowało na swoim kanale YouTube krótką zapowiedz nadchodzącej aktualizacji biblioteki NES, którą możecie sprawdzić poniżej:

 

 

 

Jak oceniacie zestaw gier zaserwowanych przez Nintendo na marzec? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

 

Źródło: Nintendo Youtube

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *