Hollow Knight

Prawdopodobnie pudełkowa wersja Hollow Knight zostanie wydana również w Europie

W ostatnim czasie, amerykański dystrybutor Fangamer ogłosił wydanie fizycznej wersji…

18 marca 2019

W ostatnim czasie, amerykański dystrybutor Fangamer ogłosił wydanie fizycznej wersji jednej z najlepszych gier indie – Hollow Knight. Dotychczas nic nie wskazywało na to że wersja ta zostanie również wydana poza granicami Ameryki Północnej.

 

Jeśli byłeś zainteresowany pudełkową wersją Hollow Knight i chciałeś ją importować z Stanów, to wstrzymaj się z zakupem. Hiszpański oddział Amazonu dodał do swojej oferty ten wielki hit od Team Cherry. Wygląda na to, że gra zostanie również wydana na rynku europejskim! Produkcja została wyceniona na kwotę 29.99 euro, co pokrywa się z sugerowaną ceną za wersję amerykańską. Na grę można składać już pre-order pod tym linkiem.

 

Okładka Hollow Knight dla rynku europejskiego również wygląda na autentyczną. Znak systemu oceniania ESRB został zastąpiony europejskim PEGI. Co ciekawe, w prawym dolnym rogu widnieje logo Fangamer. Wystarczy rzucić okiem na screen poniżej, pochodzący z Amazon.es:

Hollow Knight Amazon Espania okładka

 

Nie wiadomo jak rzekoma wersja europejska będzie się miała do „The Collector’s Edition” która została zaprezentowana na rynek amerykański przez Fangamer. Jeśli do Europy trafi „zwykła wersja” bez żadnych dodatków, naszym zdaniem naprawdę warto zainteresować się kolekcjonerskim zestawem i po prostu go importować. Hollow Knight The Collector’s Edition robi niemałe wrażenie:

 

Hollow Knight Collector's Edition

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *