The Legend of Zelda Link's Awakening

[PREMIERA] Przesłodkie The Legend of Zelda: Link’s Awakening już jest dostępne

W końcu się doczekaliśmy – dzisiaj jest premiera The Legend…

20 września 2019

W końcu się doczekaliśmy – dzisiaj jest premiera The Legend of Zelda: Link’s Awakening. Gra to remake tytułu, który pierwotnie wyszedł na Game Boya. Twórcy remake’u stworzyli grę całkowicie od nowa dając jej przepiękną, plastelinową grafikę. Nowe szaty The Legend of Zelda: Link’s Awakening prezentują się obłędnie dobrze. Tylko czy twórcy odrobili zadanie domowe nawet w innych aspektach? Okazuje się, że najprawdopodobniej zrobili to niemal wzorowo! Średnia 88/100 w serwisie metacritic mówi sama za siebie.

 

Gdybyście nie byli zaznajomieni z dwuwymiarowymi odsłonami serii The Legend of Zelda, to Nintendo przyszykowało dla was filmik, który prezentuje wszystkie atrakcje jakie znajdziecie w Link’s Awakening.

 

 

W Polsce mieliśmy z tym tytułem niemały problem, ponieważ chętnych na edycję kolekcjonerską było znacznie więcej niż nasz dystrybutor mógł zapewnić. Masowe anulowanie zamówień przed premierowych spędzały graczom sen z powiek. Udało wam się załapać na tą bogatszą edycję czy może znaleźliście się w grupie nieszczęśników, którym sklep anulował zamówienie?


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *