Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Prezes Nintendo komentuje drift kontrolerów Joy-Con oraz problemy z emulacją gier Nintendo 64

Doug Bowser, prezes Nintendo of America odpowiedział na szereg pytań…

14 listopada 2021

Doug Bowser, prezes Nintendo of America odpowiedział na szereg pytań w wywiadzie udzielonemu serwisowi The Verge. Główny dowodzący amerykańskiego oddziału firmy musiał zmierzyć się z wieloma „ciężkimi” pytaniami dotyczącymi m.in. ciągłych problemów z Joy-Conami oraz skargami ze strony fanów dotyczącymi działania gier z biblioteki Nintendo 64 wprowadzonymi na Nintendo Switch pod koniec zeszłego miesiąca.

 

W temacie driftu Joy-Conów oraz działań Nintendo w celu zniwelowania problemów Bowser powiedział:

Ponieważ przeszliśmy przez pierwsze pięć i pół roku z Nintendo Switch, obserwowaliśmy rozgrywkę, obserwowaliśmy, jak ludzie zwracali jednostki (kontrolery), jak je używali, i robiliśmy ciągłe ulepszenia Joy-Conów, w tym drążka analogowego. Najnowsza wersja, Nintendo Switch OLED, ma ten sam zaktualizowany drążek analogowy, który jest teraz dostępny w oryginalnych Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite.

 

W jednym z pytań zadanych przez The Verge prezes Nintendo of America poproszony został o skomentowanie sytuacji z jakością emulacji gier pochodzących z biblioteki Nintendo 64 na premierę usługi Nintendo Switch Online + Expansion Pack:

 

Nieustannie poszukujemy sposobów na ulepszenie naszych funkcji online i tych gier oraz kontynuujemy dodawanie zawartości poprzez kolejne usługi i więcej gier z biegiem czasu. Bardzo poważnie podchodzimy do otrzymanych opinii i nadal szukamy sposobów na poprawę ogólnej wydajności. Dla nas liczy się jakość i świetna zawartość w jak najlepszej cenie.

 

Zadowoleni?

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *