NewsRecenzja
NewsArtykuł

Prezes Nintendo of America, Doug Bowser, wypowiedział się w sprawie driftujących analogów

Większość posiadaczy Nintendo Switch donosi, że ich joy-cony zaczęły żyć…

7 listopada 2019

Większość posiadaczy Nintendo Switch donosi, że ich joy-cony zaczęły żyć własnym życiem. Analogi niezwykle często zaczynają driftować, przez co granie w sporą część tytułów stało się bardzo uciążliwe. Oczywiście można było wysłać joy-cony na gwarancję, jednak był to dość długotrwały proces. Gracze zaczęli wymieniać analogi na własną rękę. Jednakże takie doświadczenie dość mocno może zepsuć opinię o danej marce czy też całej firmie. Co najdziwniejsze, podobno w nowych wersjach konsoli wciąż zdarzają się wadliwe analogi. Problem jest tak duży, że dziennikarz z The Verge postanowił zapytać o to samego Douga Bowsera, aktualnego prezesa Nintendo of America.

 

Naszym celem jest zawsze, ale to zawsze dostarczanie wysokiej jakości produktów, które zapewnią graczom świetne doświadczenie. W dalszym ciągu szukamy sposobów na ulepszenie naszych produktów, ale ostatecznie chcemy, aby konsumenci mieli wspaniałe wrażenia. Jeżeli w jakiejś kwestii ich wrażenia nie są pozytywne, to chcielibyśmy zachęcić ich do kontaktu z naszą grupą obsługi klienta, zrobimy wszystko, żeby im pomóc. W ten sposób radziliśmy sobie z powstałymi problemami przez ostatnich kilka miesięcy, wierzymy, że nasi klienci znajdą drogę powrotną do wspaniałych wrażeń z gry.

 

Uważacie, że taka odpowiedź jest wystarczająca i satysfakcjonująca, a może wręcz przeciwnie? Jak zwykle dajcie nam znać w komentarzach!


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *