The Legend of Zelda Link's Awakening
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Problemy z kolekcjonerką The Legend of Zelda: Link’s Awakening

Niestety mamy dla was złe informacje. Jeżeli szykowaliście swoje portfele…

12 września 2019

Niestety mamy dla was złe informacje. Jeżeli szykowaliście swoje portfele na edycje limitowaną nowej Zeldy, prawdopodobnie większość z was będzie musiała sie zaopatrzyć w zagranicznych  sklepach.

Cała sprawa została spowodowana przez dystrybutora na rynek polski, czeską firmę ConQuest. Okazuje sie, że dystrybutor nie spełnił oczekiwania sklepów, przygotowując dla polskich klientów za mało sztuk kolekcjonerek, niżeli wynosiły ilość dokonanych preorderów. Wiele sklepów (miedzy innymi Ultima czy TarGrowsiko) już informuje na swoich grupach o zwrotach pieniędzy na konta nieszczęśników. Jeżeli dokonaliście zakupu w przedsprzedaży, sprawdźcie lepiej swój mail, czy czasem nie dostaliście wiadomości z anulacją zamówienia!

Na osłodę prezentujemy wam nowy film z oficjalnego kanału Nintendo, który prezentuje największa nowość w nadchodzącym remasterze, czyli własnoręczne budowanie dungeonów.


Redaktor

Witam_Uprzejmie

Miłośnik planszówek (munchkin!) , Magic The Gathering i o dziwo geografii. Studiuje klimatologie, z którą prawdopodobnie wiążę przyszłość, co z tego przyjdzie, nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Switcha posiadam od stycznia 2019, na którym uwielbiam grać w gry od Nintendo oraz indyki, w których króluje typ rougelike

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *