Premiery Nintendo Switch kwiecień 2020
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Przegląd najciekawszych premier – kwiecień 2020

  Nastał niestety ten czas, kiedy z powodu koronawirusa wielu…

31 marca 2020

 

Nastał niestety ten czas, kiedy z powodu koronawirusa wielu z nas musi spędzać swój czas w domu. Może to być jednak świetny powód do odkrycia nowych tytułów na Switcha. W związku z tym wybraliśmy kilka produkcji, które naszym zdaniem będą najciekawszymi premierami w kwietniu. Oczywiście lista kwietniowych, Switchowych premier może się systematycznie powiększać o wcześniej niezapowiedziane produkcje, także zachęcamy do systematycznego odwiedzania naszego portalu, by „być na bieżąco” 😉

 

 

Disaster Report 4: Summer Memories – 7 kwietnia

 

Na początku kwietnia na Switchu ukaże się Disaster Report 4: Summer Memories. Dzieło Gz Studio jest przygodową grą akcji, która daje nam szansę wcielenia się w ocalałą osobę po silnym trzęsieniu ziemi. Akcja osadzona została we współczesnej Japonii. Na początku wybieramy postać: kobietę lub mężczyznę. Przybywamy nią do wielkiej metropolii w celu znalezienia pracy. Niestety nasze poszukiwania zostają przerwane przez silne trzęsienie ziemi. Od tego momentu naszym zadaniem jest przeżycie w zniszczonym mieście. Musimy zatem unikać wszelkich niebezpieczeństw, chorób, dbać o wodę i pożywienie. Możemy także wchodzić w interakcję z innymi postaciami, pomagać im w trudnych sytuacjach. Od naszych decyzji zależeć będą losy dalszej fabuły. Przy okazji miasto z biegiem czasu będzie ulegać zmianom.

 

 

 

Hellpoint – 16 kwietnia

 

Dzieło od Cradle Games będzie produkcją, która z pewnością powinna przypaść do gustu miłośnikom Dark Souls. Mamy tutaj bowiem do czynienia z grą RPG akcji, gdzie zostajemy przeniesieni do opuszczonej stacji kosmicznej. Nasz główny bohater budzi się na owej stacji o nazwie Irid Novo. Niestety znajduje się ona w pobliżu czarnej dziury, a jej tajemnicza siła nie tylko ma wpływ na mieszkańców, lecz i pojawianie się groźnych istot. Musimy zatem przemierzać stację, walczyć z wrogami, zdobywać nowy ekwipunek. Ciekawym urozmaiceniem jest system gry, gdzie po śmierci lub ponownym uruchomieniu gry, mapy i korytarze ulegają zmianom. W ten oto sposób rozgrywka staje się jeszcze bardziej ciekawa i wciągająca.

 

 

 

MotoGP 20 – 23 kwietnia

 

MotoGP to najpopularniejsza seria wyścigowa z motocyklami. Dzięki niej możemy przeżyć te same wyścigi i emocje jak uczestnicy Motocyklowych Mistrzostw Świata. Dzieło od Milestone wprowadza jeszcze większe poczucie realizmu. W wyniku tego podczas wyścigu będziemy musieli zwracać uwagę na poziom paliwa, zużycie opon, a wszelkie wywrotki czy incydenty będą mieć wpływ na wygląd i kondycję pojazdu. Możemy przy tym również mieć wpływ na rozwój naszego motocykla. Oczywiście dzięki wykupionym licencjom można tu liczyć na autentyczne zespoły i kierowców, wyścigi w klasie MotoGP, Moto2 czy Moto3. W grze mamy okazję spróbować swego szczęścia w trybie kariery, jako menadżer zespołu czy też poprzez Historical Challenges brać udział w legendarnych zmaganiach.

 

 

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 – 24 kwietnia

 

Po 4 latach od światowej premiery na Switchu zadebiutuje Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Road to Boruto. Dzieło stworzone przez Cyberconnect2 jest oczywiście kolejną odsłoną popularnej serii. Oczywiście tytuł ten bezpośrednio nawiązuje do znanego serialu i kontynuuje wątki zapoczątkowane w poprzednich odsłonach gry. Wcielamy się tu bowiem zarówno w Naruto jak i jego przyjaciół, którzy muszą wziąć udział w kolejnej wielkiej wojnie shinobii. W tej trójwymiarowej bijatyce możemy wybrać całkiem sporo postaci, z których każda oczywiście dysponuje innymi ciosami i mocami. Możliwe jest tu przejście kampanii fabularnej, jak i pojedynki online. Ta odsłona charakteryzuje się bardzo ładną oprawą graficzną.

 

 

Trials of Mana – 24 kwietnia

 

Tym razem mamy do czynienia z remake’m trzeciej gry z serii Trials of Mana. Po raz pierwszy pojawiła się ona bowiem na platformie SNES. Dzieło od Square Enix przenosi nas do krainy, w której to Mana oznacza tajemniczą energię dbającą o zachowanie równowagi w świecie. Za jej kontrolę odpowiada legendarne Drzewo Many. Setki lat po zapanowaniu na świecie pokoju, nagle Mana zaczyna zanikać, co przyczynia się do pojawienie nowych potworów i niebezpieczeństw. Jako grupka kilku bohaterów musimy pokonać siły zła, jak i również dowiedzieć się, co się stało z tajemniczą energią. W porównaniu do oryginału tytuł ten charakteryzuje się trójwymiarową grafiką oraz widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Nasi bohaterowie posiadają odmienne moce, które można wykorzystywać do walki z przeciwnikami i bossami.

 

 

Moving Out – 28 kwietnia

 

Na koniec miesiąca ukaże się całkiem zabawny tytuł od SMG Studio, dzięki któremu możemy zostać pracownikami firmy przeprowadzkowej. Nasza firma o nazwie FART zajmuje się zarówno standardowymi jak i nietypowymi przeprowadzkami. Kiedy dostaniemy wybrane zadanie, musimy wykonać je w jak najszybszy i ponoć bezpieczny sposób. Gra luźno podchodzi jednak do świata przedstawionego, gdyż naszą postacią może być chłopak z tosterem na głowie, z doniczką zamiast głowy czy nawet kameleon. W grze aż tak bardzo o powierzane nam mienie dbać nie musimy. Tym bardziej, że niektóre lokalizacje do bezpiecznych nie należą. Gra umożliwia tryb kooperacyjny do 4 graczy, jak i posiada miły dla oka kreskówkowy styl.

 

 


Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *