Nintendo Switch premiery listopad 2019

Przegląd najciekawszych premier – listopad 2019

Dopiero co nastała jesień, a już powoli zbliża się okres…

1 listopada 2019

Dopiero co nastała jesień, a już powoli zbliża się okres świąteczny. Z pewnością wiele osób zainteresuje to, jakich nowości możemy się spodziewać w nadchodzącym miesiącu. Oto nasza lista najciekawszych tytułów.

 

Just Dance 2020 – 5 listopada

 

Z początkiem listopada ukaże się kolejna edycja najpopularniejszej na świecie gry tanecznej. Seria oparta o choreografię i ruchy gracza już od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy. Just Dance 2020 oferuje użytkownikom Switcha przeszło 40 najnowszych hitów muzyki pop. Na liście znajduje się między innymi DJ Snake, Katy Perry, The Black Eyed Peas, Ariana Grande. W grze obecny jest specjalny tryb Sweat Mode, dzięki któremu możemy w trakcie zabawy liczyć spalone kalorie. Na Switchu można również cieszyć się trybem kooperacji z drugim graczem. Zainteresowani mogą skorzystać przy tym z płatnej subskrypcji Just Dance Unlimited obejmującej ponad 500 utworów.

 

Kup Just Dance 2020:

 

 

 

 

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 – 5 listopada

 

Przyszły rok będzie stał między innymi pod znakiem Igrzysk Olimpijskich rozgrywanych w japońskim Tokio. Dlatego też już teraz na Switcha ukaże się gra Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020. SEGA po raz szósty nawiązała współpracę z Komitetem Olimpijskim. Zetkniemy się tutaj z postaciami znanymi nam ze świata Mario jak i Sonica. Na graczy czekają między innymi zmagania w boksie, pływaniu, gimnastyce, biegach, jak i również karate, surfingu, wspinaczce sportowej. Tytuł ten dostępny jest w trybie pojedynczego gracza, lokalnej kooperacji do 4 osób oraz multiplayer do 8 użytkowników. Utrzymany został w typowej szacie graficznej dla ostatnich produkcji z serii Mario.

 

Kup Mario & Sonic at the Olympic:

 

 

 

 

 

Jumanji: The Video Game – 8 listopada

 

Film Jumanji: Przygoda w dżungli okazał się całkiem sporym sukcesem finansowym, przez co w kinach niedługo ukaże się kolejna część. Zanim to jednak nastąpi właściciele Switcha będą mogli wcielić się w rolę postaci filmowych. Ta przygodowa gra akcji od Funsolve przenosi nas do tajemniczego świata Jumanji. Do wyboru mamy takie postaci jak Bravestone, Ruby, Mysz oraz profesor Oberon. Rozgrywka możliwa jest w trybie single player bądź też w kooperacji do 4 graczy. Naszym zadaniem jest odnalezienie zaginionych klejnotów oraz uratowanie świata przedstawionego. Musimy zatem omijać pułapki, rozwiązywać zagadki, jak i walczyć z wrogami. Miłośników filmu z pewnością ucieszy fakt, że postaci z gry wyglądają jak The Rock, Karen Gillian, Kevin Hart oraz Jack Black.

 

 

 

 

Layton’s Mystery Journey- 8 listopada

 

Również 8 listopada ukaże się Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy DX. Jest to tytuł na wyłączność dla użytkowników Switcha. Wcielamy się tutaj w profesor Lynch, która mieszka w Londynie i zajmuje się usługami detektywistycznymi. Gdy znika jej ojciec, dziewczyna musi rozwiązać wiele zagadek w celu jego odnalezienia. Za pomocnika Katrielle służy między innymi pies Sharo. Naszym zadaniem jest w szczególności eksploracja świata, nawiązywanie kontaktów z różnymi postaciami, jak i rozwiązywanie zagadek. W międzyczasie możemy zajmować się również sprawami innych klientów. Tytuł ten to odświeżona wersja gry z Nintendo 3DS.

 

 

 

 

New Super Lucky’s Tale – 8 listopada

 

Ta platformówka od Playful Corporation jest ulepszoną wersją tytułu, który swą premierę miał w 2017 roku. Wcielamy się tutaj w rolę pewnego liska o imieniu Lucky. Musimy się zmierzyć z Omenem, który pragnie zdobyć Księgę Wieków. Z jej pomocą będzie mógł zawładnąć światem. Wyruszamy zatem przeszkodzić w planach złoczyńcy. Możemy liczyć na pomoc wielu mieszkańców krainy. Po drugiej stronie czekać na nas będą jednak poplecznicy Omena. Podczas rozgrywki przemierzać będziemy poszczególne platformy, na których to możemy kolekcjonować przedmioty, kopać w ziemi, walczyć z wrogami. Gra ta dostępna będzie jedynie w trybie single player.

 

 

 

 

Bee Simulator – 14 listopada

 

Bee Symulator to niewątpliwie najbardziej oryginalna i niezwykła gra w naszym zestawieniu. Ta gra zręcznościowo-przygodowa od polskiej marki Varsav Game Studios pozwala się nam wcielić w rolę pszczoły. Znajdujemy się w wielkim parku miejskim. Istnieje tu jednak poważne zagrożenie wycinki drzew. Jako pszczoła robotnica otrzymujemy misję od samej królowej. Musimy wyruszyć w podróż w celu uratowania całej kolonii. Choć mamy poszczególne zadania do wykonania, to jednak możemy swobodnie poruszać się po całym parku, w trójwymiarowej przestrzeni. Gra ma bardziej charakter edukacji połączonej z zabawą. Gracze mogą uczestniczyć w wyścigach, zbieraniu pyłku, jak i również wchodzić w interakcję z innymi postaciami.

 

 

 

 

WRC 8 – 14 listopada

 

Jest to kolejna odsłona niezwykle popularnego cyklu rajdów samochodowych. Dzieło studia Kylotonn sprawia, że możemy poczuć się niczym kierowcy startujący w cyklu MŚ WRC. Możemy zatem wystartować w rajdach odbywających się w 14 krajach, na ponad 100 odcinkach specjalnych. Gra oparta jest na licencji, przez co możemy ścigać się za kierownicą Citroëna, Forda, Toyoty czy Hyundaia. Ponadto twórcy wprowadzili do gry najbardziej znanych kierowców. Oprócz głównego cyklu WRC możemy ścigać się także w kategorii WRC 2 oraz Junior WRC. Nowością w porównaniu do poprzedniej części jest możliwość występowania zmiennych warunków atmosferycznych. WRC 8 dostępne jest w trybie single, jak i multiplayer.

 

 

 

 

 

Pokemon Sword/Shied – 15 listopada

 

Jest to z pewnością jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na Switcha w 2019 roku. Oba praktycznie identyczne tytuły wprowadzają do gry ósmą generację Pokemonów. Znajdujemy się w świecie Galar, gdzie wcielamy się w rolę trenera pokemonów. Klasyczna rozgrywka niczym nie różni się tutaj od pierwszych Pokemonów. Musimy po prostu przemierzać różne krainy oraz łapać napotkane stworki. Oczywiście różnią się one między sobą klasą, siłą, dostępnymi umiejętnościami. Twórcy postawili tutaj przy tym na Pokegymy, w których to można trenować stworki, wykonywać zadania, jak i mierzyć się z mistrzami. Minusem nowych produkcji jest z pewnością fakt, iż znajdziemy tu tylko część stworków z całego świata Pokemon.

 

Kup Pokemon Sword:

Kup Pokemon Shield:

 

 

 

Football Manager 2020 Touch – 19 listopada

 

W listopadzie zadebiutuje ulubiona gra menadżerska dla miłośników piłki nożnej. Użytkownicy Switcha będą mogli skorzystać z wersji Touch, która jest nieco uproszczona względem pecetów. Gracze zyskają okazję do założenia siedziby w jednym z 50 krajów. Łącznie do wyboru mamy ponad 2500 klubów piłkarskich. Dzięki uzyskanym licencjom można będzie jak zwykle kupować, rozwijać i sprzedawać prawdziwych zawodników. W grze postawiono na kilka ulepszeń. Czeka tu na nas między innymi rozbudowane centrum rozwojowe, jak i również zwiększone znaczenie doradców. Z pomocą tego pierwszego można lepiej zadbać o szkolenie, rozwój juniorów. Możemy zyskać przy tym większą kontrolę nad zawodnikami, ustalać ich konkretne role w zespole. Przy okazji warto wspomnieć, że wersja 2020 posiadać będzie jeszcze lepszą grafikę.

 

 

 

 

Asterix & Obelix XXL3 – 21 listopada

 

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir to gra od 0Some Studio. Jest to produkcja przygodowa z elementami platformówki. Wcielamy się tutaj oczywiście w rolę najsłynniejszych wojowników z Galii, którzy od lat stanowią problem dla Rzymian. Do wioski trafia list od Aviny Gandir, księżnej Thule. Ostrzega ona Gallów przed niebezpieczeństwem i prosi o ochronę Kryształu Menhiru. Asterix z Obeliksem biorą zatem ze sobą cenny kamień, po czym wyruszają w drogę pełną przygód oraz niebezpieczeństw. Spotkamy się tu z klasyczną rozgrywką z widokiem z góry, gdzie musimy po prostu przemierzać kolejne krainy, rozwiązywać zagadki, walczyć z wrogami. Przy okazji tytułowy Kryształ nadaje naszym bohaterom nowych mocy. Gra umożliwia rozgrywkę w trybie współpracy.

 

 

 

 

Narcos: Rise of the Cartels – 21 listopada

 

Serial Narcos okazał się ogromnym sukcesem. Nic też dziwnego, że postanowiono temat ten podjąć także w przypadku elektronicznej rozrywki. Dzieło Kuju Entertainment oparte zostało na licencji serialu, dlatego też można tutaj zetknąć się z elementami fabuły i postaciami znanymi z Netfliksa. Fabularnie gra osadzona została w czasie pierwszego sezonu serialu, kiedy to Pablo Escobar dopiero dochodzi do władzy. To on jest zresztą narratorem całej historii. Możemy tutaj opowiedzieć się po stronie kartelu narkotykowego bądź policji. Gra to przede wszystkim pojedynki turowe między obiema stronami. Charakteryzuje się przy tym dosyć ładną grafiką, oryginalną muzyką z serialu. Dostępna jest jedynie w trybie dla pojedynczego gracza.

 

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *