PublicystykaRecenzja
PublicystykaArtykuł

Przekonaj się, że możesz oszczędzać pieniądze z Nintendo Switch

Ceny gier komputerowych stale rosną, dlatego wielu graczy szuka tańszej…

23 września 2022

Ceny gier komputerowych stale rosną, dlatego wielu graczy szuka tańszej alternatywy. Wśród takich alternatyw można wymienić cyfrowe rynki gier, takie jak Eneba, które oferują wiele atrakcyjnych dla graczy produktów, dostępnych w niższych cenach. Znajdziesz na nich gry komputerowe, DLC, waluty z gier, skiny Fortnite, różne subskrypcje i inne. Kupowanie w takich miejsca pozwala Ci zaoszczędzić na zakupach produktów Nintendo Switch. Oferta dotyczy gier, treści dostępnych do ściągnięcia, a nawet subskrypcji.

 

Wszystko zaczyna się od karty podarunkowej

Popularność zakupów online stale rośnie, dlatego karty podarunkowe zyskały status alternatywnej waluty, łatwo je kupić i aktywować. Można je wykorzystać od razu podczas zakupów, lub zachować na później. Oznacza to, że gdy zbliża się wyprzedaż, jeśli zawczasu uzbierasz pulę tanich kart, będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Karta podarunkowa Steam na przykład pozwala zaoszczędzić graczom PC

 

To samo możesz zrobić w wypadku Nintendo Switch. Wystarczy, że masz Nintendo eShop card, możesz wtedy odpowiednio przygotować się na wyprzedaż, lub kupić gry taniej. Karta podarunkowa oferuje większą wartość nabywczą niż cena, którą za nią zapłaciłeś, dlatego oferuje znakomitą metodę oszczędzania pieniędzy. Splatoon 3 trafił już na konsolę, najprawdopodobniej jesteś już gotów do gry, ale co wtedy z Bayonettą 3? Premiera długo wyczekiwanego Sequela planowana jest na październik, a twórcy obiecuje graczom jeszcze więcej szalonej akcji. Mowa tu tylko o dwóch grach na Nintendo Switch, a wszyscy wiedzą, że konsola jest również znakomitym polem do popisu dla twórców indie. Eshop Nintendo, aż tętnie od kreatywnych tytułów, w które można zagrać z marszu. Wykorzystaj tańsze karty podarunkowe Nintendo.  Zawsze opłaca się wcześniej przygotować.

 

 

Stoisz na ramionach gigantów

Subskrypcja Nintendo Switch pozwoli Ci na powrót do przeszłości. Nie jest to może Xbox Game Pas i nie oferuje najnowszych dostępnych na rynku gier w cenie miesięcznego abonamentu, oferuje jednak coś specjalnego, czego nie dostaniemy na żadnej innej konsoli. Są to ikoniczne, klasyczne gry Nintendo NES i SNES.

Możesz pójść krok dalej, i ulepszyć pakiet z pomocą Expansion Pass. Nie tylko pozwoli Ci to odblokować bibliotekę gier Sega, lecz także będziesz mógł zagrać w legendarne tytuły Nintendo 64. Legend of Zelda: Ocarina of Time to obowiązkowa pozycja. To arcydzieło jest ukoronowaniem branży gier komputerowych, a jego status nie słabnie od 1998 roku. A to już coś.

 

Podsumowując, oszczędzanie pieniędzy kupując z pomocą kart podarunkowych Nintendo Switch jest bardzo proste. Nie tylko będziesz mógł zdobyć więcej niż wartość pieniężna karty, będziesz mógł również wydać zaoszczędzone fundusze na wyczekiwane przez Ciebie gry. Co więcej, możesz też wykupić subskrypcję Nintendo Switch Online, która sama w sobie posiada oferuje wiele korzyści. Możesz też zdobyć dodatki do gier, które już posiadasz, DLC, waluty z gier i skin. To wszystko jest możliwe z pomocą karty Nintendo eshop!

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą Eneba.

 


Redaktor

Redakcja NintendoSwitch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *