Layers of Fear 2 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Psychologiczny horror Layers of Fear 2 postraszy na Nintendo Switch już w przyszłym tygodniu

Bloober Team ogłosiło, że Layers of Fear 2 ukaże się…

12 maja 2021

Bloober Team ogłosiło, że Layers of Fear 2 ukaże się na Nintendo Switch już w przyszłym tygodniu – 20 maja. Gra kosztować będzie 29,99 euro i od dzisiaj można składać na nią zamówienia przedpremierowe w sklepie eShop ( z -20% rabatem).

 

 

Pierwsza część „Layers of Fear: Legacy” ukazała się na Switchu dobre trzy lata temu i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Layers of Fear 2 to druga odsłona cyklu pierwszoosobowych przygodówek w konwencji horroru psychologicznego z naciskiem na fabułę i eksplorację. W drugiej części Layers of Fear wcielamy się w hollywoodzkiego aktora, który wysłuchuje wezwania tajemniczego reżysera do wcielenia się w główną rolę w filmie nakręconym na pokładzie liniowca oceanicznego.

 

Główne cechy Layers of Fear 2 na Nintendo Switch

 

  • Eksploracja oparta na historii – Musisz eksplorować otaczający Cię świat. Odkryj swoją przeszłość i wyjaśnij, dlaczego zostałaś obsadzona w tym filmie.
  • Terror psychologiczny – czy to część filmu, czy też twoje wspomnienia płatają ci figle? Twój świat może się zmienić przy najmniejszej prowokacji. Musisz zdecydować, co jest prawdziwe.
  • Akcja rozgrywa się na liniowcu oceanicznym – jego eksploracje głębin statku odtwarzają sceny z filmu i stają się coraz bardziej niesamowite i coraz bardziej przerażające.
  • Klasyczna i złowieszcza ścieżka dźwiękowa – Oryginalna muzyka skomponowana przez Arkadiusza Reikowskiego pod dyrekcją George’a Strezova i wykonana przez Sofia Session Orchestra.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *