NewsRecenzja
NewsArtykuł

Psychologiczny thiller Remothered: Broken Porcelain z datą premiery

Modus Games ogłosiło, że ​​opracowywany przez Darril Arts horror-thiller Remothered:…

15 czerwca 2020

Modus Games ogłosiło, że ​​opracowywany przez Darril Arts horror-thiller Remothered: Broken Porcelain, pojawi się 25 sierpnia na Nintendo Switch. Tytuł oprócz potwierdzenia daty premiery otrzymał także zupełnie nowy zwiastun przepełniony gameplayem:

 

 

Broken Porcelain, to druga gra z dobrze rozwijającej się serii Remothered. Jeśli szukasz nowej gry, która odpowiednio podniesie Ci tętno, to powinieneś zapisać ten psychologiczny thiller w swoim kalendarzu. Rozgrywka obejmuje klasyczny system survival horror, w którym gracz musi stopniowo odkrywać otoczenie, omijać napotykające bohaterkę przeszkody i po prostu przetrwać. Remothered: Broken Porcelain wprowadzi dodatkowe elementy rozgrywki i narracji w celu zwiększenia doświadczenie gracza, po raz pierwszy w serii wprowadzając sekwencje filmowe w czasie rzeczywistym.

 

W Remothered: Broken Porcelain gracze poznają historię Jennifer, która otrzymuję posadę jako pokojówka w Assmann Inn., gdzie zaprzyjaźnia się z inną dziewczyną o imieniu Lindsay. W gospodzie spotykają one wiele złowieszczych istot i będą musiały walczyć o życie. Chociaż seria ma być trylogią Remothered, wydawca zapewnia, że nie będzie konieczne granie w poprzednią część, aby cieszyć się i zrozumieć, co się dzieje w kontynuacji.

 

Remothered: Broken Porcelain zostało wycenione przez wydawcę na 34,99 euro i dostępne będzie do zakupu od 25 sierpnia na Nintendo Switch. Co ciekawe, edycja na Xbox One, PS4 oraz PC kosztować będzie o pięć euro mniej.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *