NewsRecenzja
NewsArtykuł

Q.U.B.E 2 w tym miesiącu w eShopie. Pojawi się też limitowana edycja pudełkowa!

Q.U.B.E to spokojna gra logiczna, która swoje mechanizmy/zagadki opiera o…

6 lutego 2019

Q.U.B.E to spokojna gra logiczna, która swoje mechanizmy/zagadki opiera o fizykę przedmiotów. Pierwsza część wyszła pod koniec 2011 roku i osiągnęła niemały sukces. Gra została przeniesiona na prawie wszystkie możliwe platformy. Teraz blisko po 8 latach doczekała się sequela. Q.U.B.E 2 zadebiutuje w eShopie już 21 lutego 2019 roku i będzie kosztować 113 złotych.

Jeżeli jednak jesteście entuzjastami pudełek, to Super Rare Games ma dla was dobrą wiadomość. Druga część Q.U.B.E zostanie wydana również w pudełku. Niestety liczba kopii jest bardzo ograniczona. Super Rare Games planuje wydać tylko 4000 sztuk, więc musicie się śpieszyć. W wewnątrz pudełka znajdziecie dodatkową grafikę, 12-stronicową, kolorową instrukcję, ekskluzywną naklejkę i karty kolekcjonerskie.

Grę w pudle można kupić w trzech walutach – £30 GBP/$32.39 USD/€33.75 EUR. Zamówienia przedpremierowe ruszą 13 lutego, więc jeżeli chcecie się załapać na Q.U.B.E 2 w pudełku, lepiej nastawcie sobie przypomnienie na tę datę. Pre-Ordery możecie składać TUTAJ.

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *