Rage 2 Nintendo Switch

Rage 2 trafi na Nintendo Switch? Bethesda i id Software „badają” taką możliwość

Rage 2 to jedna z największych premier tego roku. Gra…

4 lutego 2019

Rage 2 to jedna z największych premier tego roku. Gra ta zostanie wydana 14 maja na PS4 oraz Xbox One. Czy w późniejszym czasie trafi również na Nintendo Switch? Jest na to szansa!

 

W zeszłym miesiącu Tim Willits, dyrektor id Software skomentował prawdopodobieństwo wydania Rage 2 na Nintendo Switch jako „niepewne”. W firmie nie są przekonani czy konsola Nintendo podoła z uruchomieniem silnika gry.

 

Pomimo to, Bethesda wraz z id Software nadal są bardzo zainteresowani przeniesieniem Rage 2 na Switcha. W ostatnim wywiadzie z Polygonem Willits powtórzył, że obie firmy „badają” tę możliwość.

 

Wszystko znowu zależy od zewnętrznego studia Panic Button, z którym id Software współpracowało przy kilku projektach. Mając na uwadze ich dotychczasowa współpracę przy DOOM, Wolfenstein 2: New Colossus czy nadchodzącym DOOM Eternal, Rage 2 na Nintendo Switch wydaje się jak najbardziej „do zrobienia”.

 

Czy ten post-apokaliptyczny FPS trafi na Nintendo Switch? Miejmy nadzieje, że w najbliższym czasie będziemy mogli podzielić się z wami pozytywnymi informacjami.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *