Legend of Mana Remaster HD Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Remake klasycznego jRPG z PSX Legend of Mana pojawi się na Nintendo Switch

Nintendo podczas prezentacji Direct ujawniło, że remaster klasycznej gry JRPG…

18 lutego 2021

Nintendo podczas prezentacji Direct ujawniło, że remaster klasycznej gry JRPG Legend of Mana od Square Enix (wtedy jeszcze Square Soft) z 1999 roku zostanie wydany na Nintendo Switch 24 czerwca.

 

 

Tym samym, Legend of Mana, ukochana gra JRPG z PlayStation, powraca po raz pierwszy od ponad 20 lat na Nintendo Switch. Zapowiedź gry pochodzi oczywiście ze prezentacji Nintendo Direct.

 

Legend of Mana Remaster HD będzie zawierał odnowioną grafikę oraz zmienioną ścieżkę dźwiękową, którą możesz jednak pomiędzy oryginalnym soundtrackiem i re aranżacją. Gracze będą mieli również możliwość wyłączenia potyczek z wrogami. Dochodzi do tego jeszcze nowa mini-gra o nazwie „Ring Ring Land”. Będzie to poboczna aktywność w stylu Tamagotchi.

 

Nie jest to pierwsze wydanie z serii Mana na Nintendo Switch. Pierwsze trzy gry zostały dołączone do Collection of Mana na Switchu w 2019 roku, a następnie w zeszłym roku Trials of Mana doczekało się pełnego remake’u. Teraz przyszła kolei na ukochane przez graczy Legend of Mana, które już w czerwcu zawita na sklepowe półki.

 

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *