xiii-nintendo-switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Remake XIII pojawi się na Nintendo Switch!

Microids oraz PlayMagic ogłosili dzisiaj remake kultowej gry FPS –…

18 kwietnia 2019

Microids oraz PlayMagic ogłosili dzisiaj remake kultowej gry FPS – XIII stworzonej w technice renderowania cel-shading, która ukazał się 16 lat temu. Odświeżona wersja „trzynastki” zmierza na Nintendo Switch, PS4, Xbox One oraz PC. Remake ma zostać wydany zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i cyfrowej. Premiera zaplanowana jest na 13 listopada, jak na razie nie poznaliśmy ceny którą przyjdzie zapłacić za tę produkcję.

 

Wraz z zapowiedzią otrzymaliśmy krótki teaser XIII:

 

 

„Chcemy stworzyć najlepszą przygodę dla graczy, a XIII jest zdecydowanie zgodne z naszą strategią wydawniczą”, powiedział szef produkcji Microids – Francois Coulon. „Ponowna wizyta w tej grze nastąpiła naturalnie, ponieważ czuliśmy, że to wyjątkowe doświadczenie FPS oparte na historii jest tym czego brakuje w dzisiejszych grach. Naszym celem jest przedstawienie fascynującej historii XIII nowej generacji graczy z najlepszą możliwą grafiką i animacjami. ”

 

Dla tych, którzy nie mieli okazji poznać wcześniej XIII: w grze wcielasz się w żołnierza o imieniu „Trzynastka”, który stracił pamięć i został oskarżony o zabicie prezydenta Stanów Zjednoczonych. Historia zaczyna się, gdy budzisz się ranny, z amnezyjny na plaży Birghton w Anglii. Nie masz pojęcia, co się stało, jedynie posiadasz mały kluczyk oraz tajemniczy tatuaż „XIII” obok obojczyka. Jako XIII, masz za zadanie odnalezienie odpowiedzi na nurtujące pytania. Gra zaoferuje aż 34 poziomy w kampanii dla jednego gracza, które są przepełnione są różnego rodzaju arsenałem do Twojej dyspozycji.

 

Więcej informacji odnośnie XIII Remake powinniśmy otrzymać wkrótce.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *