Remant From the Ashes Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Remnant: From The Ashes potwierdzone na Nintendo Switch

Kooperacyjna gra RPG osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez potworne…

17 stycznia 2023

Kooperacyjna gra RPG osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez potworne stworzenia Remnant: From the Ashes trafi na konsolę Nintendo Switch. Ogłoszeniu towarzyszy premierowy trailer opublikowany na kanale YouTube wydawcy — THQ Nordic.

 

 

Remnant: From the Ashes na Nintendo Switch nie ma obecnie daty premiery, jednak zaprezentowany materiał video informuje, że gra zostanie wydana „wkrótce”. Gra zostanie wydana zarówno fizycznie, jak i cyfrowo i będzie obsługiwała sieciowe tryby rozgrywki. Nie jest jeszcze jasne, czy Gunfire Games (twórcy) i THQ Nordic wydadzą na Switchu ten tytuł z wszystkimi dotychczas wprowadzonymi do gry DLC.

 

Warto zaznaczyć, że Remnant: From the Ashes nie jest grą nową. Od 2019 roku ten co-op RPG jest dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra została bardzo dobrze przyjęta przez graczy, o czym świadczą „Bardzo pozytywne” opinie w sklepie Steam.

 

Główne cechy gry:

  • Zwiedzaj dynamicznie generowane światy, które zmieniają się za każdym razem, gdy w nich grasz, tworząc nowe mapy, spotkania z wrogami, możliwości zadania do wykonania i wydarzenia
  • Pokonuj wrogów i potężnych bossów, aby zdobywać doświadczenie, cenne łupy, oraz materiały do ulepszeń, których możesz użyć do zbudowania pierwszorzędnego arsenału broni, zbroi i modyfikacji
  • Połącz siły z maksymalnie dwójką innych graczy, aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie. Praca zespołowa jest niezbędna, aby przejść przez najtrudniejsze wyzwania w grze… i odblokować jej największe nagrody.

 

Gdy tylko wydawca potwierdzi dokładną datę premiery Remnant: From the Ashes na Nintendo Switch niezwłocznie damy wam o tym znać.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *