NewsRecenzja
NewsArtykuł

Retro strzelanina Blazing Chrome zostanie wydana na początku 2k19

Blazing Chrome to produkcja tworzona przez studio Joymasher której wydawcą zostało The…

15 listopada 2018

Blazing Chrome to produkcja tworzona przez studio Joymasher której wydawcą zostało The Arcade Crew. Premiera tej gry została przewidziana na początek przyszłego roku, bez dokładnej daty premiery jak na razie.

Gra mocno inspirowana jest retro strzelaninami, gdzie nam w pierwszej kolejności przychodzi na myśl pierwszy Metroid. W Blazing Chrome będziesz musiał przedzierać się przez hordę przeciwników by uratować Ziemię przed złem ( który to już raz ). Aby tego dokonać do dyspozycji gracza zostaną oddane różne śmiercionośne bronie, kombinezony ochronne czy różnorakie ulepszenia.

Świat gry zawierać będzie 6 różnych etapów do których będzie można przystąpić w pojedynkę bądź w co-opie ze znajomym. Naturalnie, każda z plansz zakończona będzie potyczka z wielkim, złym bossem. Do wyboru gracza będą dwie postacie, żołnierz ruchu oporu Mavra oraz zbuntowany robot Doyle.

Blazing Chrome na poniższym zwiastunie prezentuje się naprawdę świetnie, aż przypominają się „złote czasy” strzelanin 2D prezentowanych z boku.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *