Asterix & Obelix XXL Romastered Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Rzymianie znowu w tarapatach! Asterix & Obelix XXL Romastered zawędrują na Nintendo Switch w październiku

Wydawca Microids i deweloper OSome Studio ogłosili wprowadzenie odświeżonej wersji…

29 lipca 2020

Wydawca Microids i deweloper OSome Studio ogłosili wprowadzenie odświeżonej wersji Asterix & Obelix XXL z 2004 roku w edycji „Romastered” (tak!) na Nintendo Switch. Uwielbiani Galowie ponownie dadzą w kość Rzymianom już 22 października.

 

Asterix i Obelix XXL Romastered zaoferują poprawioną grafikę dla aktualnych standardów. Wydawca zapowiada także wprowadzenie opcji przełączania się między oryginalną grą, a zremasterowaną wersją, dwa niezapowiedziane jeszcze tryby gry oraz tryb fotograficzny. Fani Asterixa i Obelixa będzie zachwycona faktem, iż wszystkie ścieżki głosowe, nawet te tworzone na potrzeby dodatkowych scen będą nagrywane przez tych samych aktorów znanych z oryginału.

 

Oto notka prasowa pochodząca od Microids dla Asterix & Obelix XXL Romastered:

 

Asterix i Obelix wracają do swojej wioski po wspaniałym dniu polowania na dziki, ale ich wioska jest w płomieniach i brakuje ich przyjaciół. Przez Toutatis! Rzymianie znowu uderzyli! Nasi dwaj bohaterowie i ich pies Idefix wyruszyli w podróż, aby znaleźć zaginionych wieśniaków przetrzymywanych jako więźniowie na całym świecie.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *