Scott Pilgrim vs. the World: The Game - Complete Edition Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Scott Pilgrim vs. the World: The Game – Complete Edition zapowiedziane na Nintendo Switch

Podczas wczorajszej transmisji Ubisoft Forward wydawca ogłosił, że Scott Pilgrim…

11 września 2020

Podczas wczorajszej transmisji Ubisoft Forward wydawca ogłosił, że Scott Pilgrim vs. the World: The Game powróci do sprzedaży i trafi na Nintendo Switch. Ten beat’em up inspirowany stylem retro podbije do wersji „Complete Edition” z okazji 10. rocznicy od wydania gry. Ubisoft planuje wydać tę niesamowitą adaptację kultowej serii komiksów w okresie świątecznym.

 

 

Scott Pilgrim vs. the World: The Game – Complete Edition będzie to pełne wydanie, które otrzyma wszystkie DLC dodane do oryginalnej gry, w tym Knives Chau i Wallace Wells jako grywalne postacie. Gra nawiązuje do nawiązuje do oldskulowych bijatyk znanych z automatów, w której będziesz walczyć z falami wrogów, powoli przechodząc przez kolejne poziomy. W raz z postępem w grze, twój bohater otrzymywał będzie punkty doświadczenia za które będziesz ulepszał wachlarz umiejętności i ruchów. Z kolei za walutę w grze, która będzie napływać po oklepywaniu kolejnych mord będziesz mógł zakupić specjalne przedmioty zwiększające moc, zdrowie oraz statystyki.

 

Scott Pilgrim vs. The World wcielasz się jedną z czterech postaci podczas przygody, gdzie fabuła ukazywana jest na ekranie konsoli w formie komiksu. Tytułowy Scott aby wreszcie umówić się z  tajemniczą i piękną Ramoną Flowers, musi najpierw pokonać swoich siedmiu ex facetów. Gra zaoferuje także tryb multiplayer lokalny, bądź online dla maksymalnie czterech graczy i razem w ekipie pokonywać kolejnych wrogów.

 

Jak na razie Scott Pilgrim vs. the World: The Game ogłoszony został wyłącznie w formie cyfrowej, która ma kosztować 14.99 Euro ( jakieś 65-70 złotych). W temacie wydania fizycznego Ubisoft milczy. Scott Pilgrim vs. The World: The Game Complete Edition zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch już w zbliżającym się okresie świątecznym.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *