NewsRecenzja
NewsArtykuł

Seria Borderlands kolejnym PC-towym Hitem dostępnym na Switchu?

Wszystko na to wskazuje! Od pewnego czasu pracownicy studia Gearbox,…

21 września 2019

Wszystko na to wskazuje!

Od pewnego czasu pracownicy studia Gearbox, puszczają oczko do posiadaczy Switcha, informując, że są coraz bardziej skłonni do przenosin ich największej serii gier na tę właśnie konsole. Już kilka miesięcy temu, jeden z CEO Gearbox, spytany na twitterze o Borderlands na Pstryku odpowiedział, że byłby tym zachwycony.

Przy aktualnej  premierze Borderlands 3, jest całkiem głośno o wyżej wymienionym studiu. Jedną z ich aktywności podjętych w ramach premiery, są podcasty z twórcami gry. Własnie na jednym z nich, Paul Sage został zaskoczony pytaniem o to, czy trwają prace nad portami części pierwszej i drugiej na Switcha. Jako odpowiedź dostaliśmy „never say never… soon” co może oznaczać, że w studiu ten pomysł jest często poruszany lub może nawet już realizowany!

Seria Borderlands jest bardzo popularnym a co najważniejsze ogromnie grywalnym loot shooterem, który ze swoją wyjątkową grafiką i bardzo dobrą optymalizacją(przynajmniej w części pierwszej i drugiej), może odnieść spory sukces na tym urządzeniu.

A co wy uważacie? Czy seria ta przyjęłaby sie na Switchu? Bylibyście skłonni do jej zakupu?

 

 


Redaktor

Witam Uprzejmie

Miłośnik planszówek (Munchkin!), Magic The Gathering i - o dziwo - geografii. Studiuje klimatologię, z którą prawdopodobnie wiąże przyszłość. Switcha posiada od stycznia 2019, na którym uwielbia grać w gry od Nintendo oraz indyki, w których króluje typ roguelike.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *