Serious Sam Collection Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Serious Sam Collection wkrótce dostępne na Nintendo Switch!

Serious Sam Collection, legendarna kolekcja strzelanek z perspektywy pierwszej osoby…

10 listopada 2020

Serious Sam Collection, legendarna kolekcja strzelanek z perspektywy pierwszej osoby zostanie wydana na Nintendo Switch za pośrednictwem Nintendo eShop 17 listopada.

 

 

Decydując się na zakup Serious Sam Collection otrzymasz trzy gry z Serious Sam; Serious Sam HD: The First Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter i Serious Sam 3: BFE. W skład kolekcji wejdą również wszystkie dodatki DLC wydane dla tych gier. A wszystko w cenie 29,99 euro, czyli około 120 złotych. Kolekcja potrzebować będzie 4,1 GB wolnej przestrzeni na dysku.

 

Oto oficjalny opis dla Serious Sam Collection opublikowany za pośrednictwem sklepu eShop:

 

Doświadcz jednej z najbardziej wybuchowych serii strzelanek wszechczasów, ratując świat przed bezlitosną inwazją obcych. Odwiedź ruiny starożytnego Egiptu i przemierz żywe lokacje Ameryki Południowej, walcząc z pozornie niekończącymi się hordami wrogów, używając niezwykle niszczycielskiego arsenału, w tym strzelb, ciężkich laserów, wyrzutni rakiet, ogromnego działa i kultowego miniguna.
 
Masz dość grania w pojedynkę? Idź na wojnę z hordą Mentala z maksymalnie 4 graczami w lokalnym trybie współpracy, przebijając się przez kampanię lub samodzielny tryb przetrwania. Na koniec wystaw swoje umiejętności na próbę przeciwko innym graczom w klasycznych trybach dla wielu graczy, takich jak Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag i nie tylko.
 
Kolekcja Serious Sam zawiera całą zawartość z Serious Sam HD: The First Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter i Serious Sam 3: BFE, w tym rozszerzenia The Legend of the Beast i Jewel of the Nile.

 

Zainteresowani „Poważnym Samem” na Switcha ?

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *