Shadow Man Remastered Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Shadow Man powraca. Remaster ogłoszony dla Nintendo Switch

Valiant Entertainment i Nightdive Studios ogłosiły, że pracują nad zremasterowaną…

18 marca 2020

Valiant Entertainment i Nightdive Studios ogłosiły, że pracują nad zremasterowaną wersją Shadow Man. Przygodowa gra pierwotnie wydana została na Nintendo 64 w 1999 roku. Fabula oparta została na komiksie Valiant o tej samej nazwie. Odświeżona wersja jeszcze w tym roku trafi na Nintendo Switch oraz inne platformy.

 

Shadow Man Remastered zaoferuje rozdzielczość 4K; ulepszone mapowanie cieni, oświetlenie i wygładzanie. Twórcy obiecują także dodanie zawartości, która została wycięta z oryginalnej gry i nie została udostępniona dla graczy. Remaster jest napędzany przez silnik KEX Nightdive – ten sam, który zastosowano w grach z serii Turok które od niedawna są dostępne dla posiadaczy Nintendo Switch.

 

„W ramach naszego dalszego rozwoju branży gier wideo z przyjemnością przedstawiamy fanom Valiant tę niezwykle popularną postać Shadow Mana jako kolejny tytuł, który wydamy” – powiedział Dan Mintz, prezes i dyrektor generalny Valiant Entertainment. „Naszym celem przy remasterze jest zapewnienie dzisiejszej generacji graczy wszystkich funkcji, których oczekują od nowoczesnego tytułu, przy jednoczesnym zachowaniu cech, które sprawiły, że kultowa postać Valianta i oryginalna gra Shadow Man to niezapomniany klasyk.”

 

Shadow Man Remastered dla Nintendo Switch nie ma obecnie żadnej daty premiery. Więcej informacji na temat tej produkcji powinniśmy otrzymać w niedalekiej przyszłości.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *