NewsRecenzja
NewsArtykuł

SMITE na Nintendo Switch! Beta-testy już 24 stycznia

Hi-Rez Studios oficjalnie ogłosiło wydanie swojego wielkiego hitu SMITE dla…

17 listopada 2018

Hi-Rez Studios oficjalnie ogłosiło wydanie swojego wielkiego hitu SMITE dla Nintendo Switch. Wczesny dostęp do zamkniętej wersji beta ma rozpocząć się 24 stycznia 2019 roku.

Aby uzyskać dostęp do beta testów, musisz kupić pakiet SMITE Founder’s Pack, który został wyceniony na 120 złotych. Zestaw ten zawiera wszystkich wydanych już oraz przyszłych bohaterów, 400 gemów i dwie skórki – Dashing Deceiver Loki oraz Dragon Empress Scylla. Ostatnia skórka jest ekskluzywnym dodatkiem, który otrzymają tylko posiadacze Switchów.

Niewątpliwie wielu graczy ucieszy fakt, iż SMITE na Nintendo Switch otrzyma cross-platformowe zmagania. Na jednej arenie prócz Switchowców spotkać się będą mogli również posiadacze PC oraz Xbox One. Jak na razie nie podano informacji odnośnie konsoli PlayStation 4. Co więcej, jeśli grałeś wcześniej w tą produkcję na innej platformie, będziesz mógł bez problemu grać na swoim koncie również na Switchu, dzięki cross-progression.

Według zapewnień twórców SMITE na Nintendo Switch ma działać w płynnych 60 klatkach na sekundę – tak aby pojedynki między użytkownikami różnych platform dawały równe szanse niezależnie czy grasz na Switchu, Xboksie czy komputerze.

Oczywiście, SMITE zostanie udostępniony w późniejszym terminie w formie free-2-play. Kiedy to nastąpi? Ciężko powiedzieć, Hi-Rez Studios w pierwszej kolejności chce mieć pewność, że gra będzie działać różnych platformach identycznie.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *