Something For Everybody Final Fantasy

Something for Everyone – Square Enix promuje Final Fantasy na Nintendo Switch

Na przełomie marca i kwietnia zapowiedzianych jest aż 5 gier…

13 marca 2019

Na przełomie marca i kwietnia zapowiedzianych jest aż 5 gier z uniwersum Final Fantasy które trafia na Nintendo Switch. Z tej okazji Square Enix przygotowało ciekawy kolarz filmowy promujący wszystkie nadchodzące produkcje.

 

Na video zatytułowanym „Something for Everyone” zaprezentowane zostały wszystkie „Fajnale” które w najbliższym czasie będą miały swoja premierę na Switchu. Wliczając w to FF9 które od niedawna jest już dostępne do zakupu w eShop. Pełna lista produkcji które są pokazane w tym video wygląda następująco:

 

 

Ostatni tytuł z listy, Crystal Chronicles jest jedyna produkcja, która na ten moment nie otrzymała jeszcze oficjalnej daty premiery. Wiadomo tylko ze na pewno zmierza ona na Nintendo Switch w 2019 roku.

 

 

Jak widać Square Enix mocno promuje swoja flagowa markę wypuszczając aż 6 produkcji w świecie Final Fantasy. Jest to dobra okazja by zaznajomić się z tą serią, jak i również gratka dla doświadczonych fanów którzy dostają możliwość ogrywania swoich ulubionych produkcji na hybrydowej konsoli Nintendo!

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *