Sonic Colours Remastered Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Sonic Colours może otrzymać remaster w tym roku. Gra wyciekła w francuskim sklepie oraz studiu lektorskim

Wygląda na to, że Sega pracuje nad remasterem Sonic Colours…

12 kwietnia 2021

Wygląda na to, że Sega pracuje nad remasterem Sonic Colours w wersji na aktualne platformy, wliczając w to konsolę Nintendo Switch.

 

Pierwsza przesłanka o tym, że wkrótce możemy otrzymać odnowioną wersję Sonic Colours pochodzi od niemieckiego studia zajmującej się dubbingiem – iksample. Wymienili oni w swoich projektach Sonic Colours Remastered, nad którym mieli pracować jeszcze w 2020 roku. Po tym jak wiadomość została podłapana przez różne media, wzmianka o remasterze Sonic Colours została usunięta z ich strony internetowej. Jednak jak dobrze wiadomo w internecie nic nie ginie:

 

 

Ponadto francuski sklep zajmujący się sprzedażą gier Sogamely wprowadził w formie przedsprzedaży grę Sonic Colours Ultimate – Limited Edition za 34,99 € na Nintendo Switch, PS4 i Xbox One z oknem wydania „2021”.

 

Sonic Colours został pierwotnie wydany dla Nintendo Wii oraz Nintendo DS w 2010 roku i zebrała naprawdę pozytywne opinie wśród recenzentów, jak i graczy. 

 

Sega oficjalnie nie odniosła się do tego przecieku. Jednak ten projekt wydaje się być bardzo prawdopodobny, mając na uwadze to, że w tym roku niebieski jeż Sonic obchodzić będzie swoje 30-lecie. Z tej okazji Sega planuje kilka niespodzianek, a remaster Sonic Colours może być właśnie jednym z prezentów dla wszystkich fanów tej marki.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *