NewsRecenzja
NewsArtykuł

Spice and Wolf VR, czyli kolejny tytuł ze wsparciem Nintendo Labo VR

Gogle wirtualnej rzeczywistości z zestawu Nintendo Labo VR doczekały się…

27 maja 2019

Gogle wirtualnej rzeczywistości z zestawu Nintendo Labo VR doczekały się aktualizacji dla The Legend of Zelda: Breath of The Wild oraz Super Mario Odyssey, nie są to jednak gry robione specjalnie pod technologię wirtualnej rzeczywistości. Wkrótce jednak pojawi się tytuł, który od początku był projektowany właśnie w ten sposób. Mowa tutaj o Spice and Wolf VR. Jest to animacja bazująca na popularnej nowelce o tym samym tytule.

Całość powstaje z oryginalnymi twórcami tej marki.

 

Historia opowiada losy Krafta Lawrence’a, który podczas swojej wędrówki spotyka Holo, piękną dziewczynę, która potrafi zmieniać się w wilka. Para postanowiła podróżować wspólnie. Niestety ich wędrówkę chwilowo przerywa straszna ulewa, przed którą Kraft i Holo chowają się w starym, opuszczonym młynie. Rozpalają tam ogień i próbują zrelaksować się przed dalszym marszem.

Jak to w serialach animowanych bywa – wcielamy się w rolę widza, który śledzi losy bohaterów. Historię oczywiście możemy doświadczyć w wirtualnej rzeczywistości. Poza tym w grze znajdziemy też tryb interaktywny, gdzie będziemy mogli pogłaskać Holo po głowie czy ogonie. Dodatkowo będzie możliwość przyglądania się i przestawiania obiektów, które znajdują się wewnątrz budynku. Trailer tego interaktywnego filmu możecie obejrzeć poniżej.

 

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *