NewsRecenzja
NewsArtykuł

[SPOILER] Prawdopodobna lista usuniętych Pokémonów z Sword & Shield

Do sieci wpływa coraz więcej przecieków dotyczących nadchodzącej gry z…

5 listopada 2019

Do sieci wpływa coraz więcej przecieków dotyczących nadchodzącej gry z serii Pokémon. Dlatego zalecamy przestać czytać w tym miejscu, jeżeli jesteście uczuleni ja wszelkie nieoficjalne informacje o Pokémon Sword & Shield. Ostatnio do sieci trafił również Pokédex z regionu Galar. W związku z tym, że Pokémon Sword & Shield nie posiada National Dexa, a Pokébank pozwoli przesyłać do gry tylko te Pokémony, które występują w nowej odsłonie gier, można wywnioskować, które ze stworków nie znajdą się w nadchodzącej grze. Lista jest dość pokaźna i zawiera nawet tak kultowe Pokémony jak Bulbasaur. Pamiętajcie też, że lista jest stworzona na podstawie nieoficjalnych przecieków, jednak te stworzyły osoby, które nielegalnie zagrały już w pełną wersję gry.

 

Poniższa grafika przedstawia listę Pokémonów z poprzednich generacji. Na zielono zaznaczono Pokémony, które znajdziecie w Pokémon Sword lub Pokémon Shield. Ciemnym zielonym oznaczono Pokémony, które mają swoją ekskluzywną formę w regionie Galar. Niestety Pokémony oznaczone kolorem białym nie będą dostępne w żadnej z wersji nadchodzących kieszonkowych stworków.

 

Znalazł się tutaj któryś z Waszych ulubieńców? Braku którego pokemona będziecie żałować najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

 


Redaktor

NintendoSwitch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *