SnowRunner Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Sprawdź jak SnowRunner działa i wygląda na Nintendo Switch

Focus Home Interactive i Sabre Interactive przypominają fanom, że symulator…

26 kwietnia 2021

Focus Home Interactive i Sabre Interactive przypominają fanom, że symulator jazdy terenowej SnowRunner pojawi się na Switchu 18 maja. Aby uczcić tę okazję, firma wydała nowy zwiastun zatytułowany „Conquer the Wilderness”. Jest to pierwszy materiał video prezentujący SnowRunner w akcji na Nintendo Switch!

 

 

Od dnia dzisiejszego można składać zamówienia przedpremierowe przez sklep eShop. Standardowa edycja SnowRunner na Nintendo Switch kosztuje 39,99 €, chociaż jeśli jesteś zainteresowany nabyciem całego DLC, ma również Edycję Premium za 59,99 €. Tytuł pojawił się również w ofertach niektórych Polskich sklepów.

 

Kup SnowRunner na Nintendo Switch:

Dla osób, które nigdy nie słyszały o tej grze, SnowRunner podobnie jak jej poprzednik MudRunner (dostępny również na Nintendo Switch) polega na prowadzeniu potężnych pojazdów, aby podbić ekstremalne otwarte środowiska od Alaski, Michigan do Rosji z najbardziej zaawansowaną symulacją terenu. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie 40 unikalnych pojazdów, które możesz odblokować, ulepszyć i dostosować. Oferowane wyzwania i zadania wymagać będą naprawdę wielkiego skupienia i zaangażowania w podjęte zlecenia.

 

SnowRunner będzie miało swoją premierę już 18 maja w wersji na Nintendo Switch.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *