Nintendo Switch Online Eneba

Sprawdź najlepsze oferty na Nintendo Switch Online w Eneba

Nintendo to bez wątpienia król kontentu rodzinnego. Firma nieustannie wydaje…

15 października 2021

Nintendo to bez wątpienia król kontentu rodzinnego. Firma nieustannie wydaje jeden znakomity  tytuł single player za drugim, oraz zachęca do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną — dlatego tytuł królewski jest bez wątpienia zasłużony.

Natomiast Eneba, najszybciej rozwijającą się platforma E-commerce dla graczy, stara się stworzyć przyjazny dla graczy wirtualny targ ze wszelkiego rodzaju akcesoriami i produktami związanymi z branżą gier komputerowych. Enebę założono trzy lata temu, i od tego czasu do naszej rodziny zdążyły już dołączyć rzesze graczy z całego globu.

Chcemy zaoferować najlepsze, najniższe ceny gier komputerowych, walut wykorzystywanych w grach, kart podarunkowych i subskrypcji na WSZYSTKICH platformach. Czy posiadasz już konto Nintendo Switch Online? Jeśli odpowiedź brzmi nie, to masz szczęście, ponieważ w Eneba przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę!

Możesz mieć konto już dziś! Subskrypcja Nintendo jest dostępna w niższej cenie, a co więcej, przygotowaliśmy również specjalny kod PROMOCYJNY. Wpisz LOVENINTENDO przy płaceniu, aby dostać 10% zniżki na Nintendo Switch Online Membership

 

 

Historia Nintendo

Po haniebnym krachu na rynku gier komputerowych z 1983 roku, który nastąpił po premierze E.T. na Atari, znanej również jako najgorsza gra komputerowa w historii dziejów, którą później zakopano głęboko pod piachem pustyni w Nowym Meksyku, rynek gier komputerowych przeniósł swój główny ośrodek z USA do Japonii. W przeciągu miesiąca japońska branża gier komputerowych zaprezentowała trzy domowe konsole. Jedną z nich było Nintendo Famicom — znane również jako — Nintendo Entertainment System, lub po prostu NES.

NES pokazał nam pierwszą odsłonę przygód Włoskiego hydraulika Mario, który po dziś dzień pozostaje jedną z najlepiej rozpoznawanych postaci z gier komputerowych. Po Mario pojawili się Link, Samus i Kirby, którzy również posiadają status popkulturowych celebrytów. Wraz z premierą 16-bitowego SNES, postacie ze świata Nintendo stały się częścią nowej generacji gier, dzięki ulepszonej oprawie graficznej oraz nowej ścieżce  dźwiękowej.

Nie bez powodu wspominamy o klasyce Nintendo, możesz zagrać we wszystkie ikoniczne tytuły z pomocą Nintendo Switch Online. Co więcej, ręcznie malowane krajobrazy 8 i 16 bit przetrwały próbę czasu, dzięki czemu również obecnie są naśladowane przez niezależnych twórców.

Możesz doświadczyć klasyki po raz pierwszy, lub dać ponieść się nostalgii Nintendo Switch Online membership to idealne wprowadzenie do historii gier komputerowych.

 

Nie baw się sam

Nintendo posiada ogromną bibliotekę gier, które idealnie sprawdzą się w towarzystwie. Dni stają się coraz krótsze, więc załatw sobie subskrypcję Nintendo Switch Online, i rozświetl swoje wieczory orgią barw w Splatoon 2 — grze multiplayer online, gwarancji dobrej zabawy dla wszystkich graczy niezależnie od wieku.

Animal Crossing: New Horizons możesz wypróbować samemu, lub w osiem osób. Stwórz rajską wyspę, o której zawsze marzyłeś. Animal Crossing daje się szansę puścić wodze fantazji i podzielić się swoją pasją do gier ze swoimi dziećmi w bezpieczny sposób.

Jeśli mowa o kreatywności, Super Mario Maker 2 pozwala graczom zbudować swoje własne poziomy w różnych tytułach Super Mario, zarówno tych klasycznych, jak i 3D. Podziel się swoją twórczością, lub zagrać na mapach przygotowanych przez innych użytkowników Mario Maker 2. Poziomy różnią się, znajdziemy zarówno czysty absurd jak i monstrualne twory, z którymi radę dadzą sobie jedynie najlepsi gracze.

Jeśli szukasz kolejnego wyzwania, weź swój wielki miecz i ruszaj na polowanie w Monster Hunter Rise. W grę można grać samemu, jednak nic nie pobije uczucia podczas pościgu za zwierzyną w towarzystwie zaufanych kompanów. Będziesz mógł poczuć się jakbyś grał w oldschoolowego papierowego RPGa, jak Dungeons & Dragons.

 

Dołącz do rodziny

Nintendo ma łączyć graczy. Zdobądź subskrypcje Nintendo Switch Online już dziś i zagraj razem ze swoimi przyjaciółmi lub rodziną. Zagraj w klasyki Nintendo po raz pierwszy, lub poczuj nostalgię wracając do ikonicznych tytułów, które uratowały rynek gier komputerowych w 1983 roku.

Nie zapomnij o kodzie PROMOCYJNYM LOVENINTENDO i zgarnij 10% zniżki! Dołącz do Nintendo i rodziny Eneba!

 

Materiał powstał we współpracy z firmą Eneba.

 


Redaktor

Redakcja NintendoSwitch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *