NewsRecenzja
NewsArtykuł

Square Enix zapowiedziało wydanie PowerWash – symulatora czyściciela

Jestem przekonany, że wielu z Was wracając do domu po…

15 września 2022

Jestem przekonany, że wielu z Was wracając do domu po pracy lub szkole, albo też po wykonaniu swoich codziennych obowiązków ma ochotę rozłożyć się wygodnie na kanapie i odpalić… symulator czyściciela.

 

PowerWash, o którym tutaj mowa to symulacja, pozwalająca nam na wcielenie się w osobę odpowiedzialną za czyszczenie różnych obiektów za pomocą myjek ciśnieniowych. Nie chodzi oczywiście wyłącznie o samo czyszczenie, ponieważ byłoby to zbyt monotonne. W grze budujesz własną firmę, z czasem zdobywasz dostęp do nowych narzędzi i ulepszeń, co w konsekwencji urozmaica rozgrywkę. Do wyboru będzie również tryb kariery w trybie online.

 

Square Enix, czyli wydawca gry potwierdził podczas trwającego Tokyo Game Show, że tytuł w niedalekiej przyszłości będzie dostępny na Switchu. Niestety w tej kwestii brakuje obecnie konkretnych informacji, więc pozostaje czekać.

 

A poniżej opis gry zaprezentowany na stronie Xbox.com:

 

Uwolnij ciśnienie z PowerWash Simulator! Zmyj swoje zmartwienia kojącymi dźwiękami wody pod wysokim ciśnieniem. Odpal swoją myjkę elektryczną i zmyj każdy drobinek brudu i brudu, jaki możesz znaleźć. Zbuduj własną firmę zajmującą się myciem elektrycznym i odblokuj nowe narzędzia, ulepszenia i nie tylko – a wszystko to z prostą satysfakcją, jaką daje myjka elektryczna z błyszczącym wykończeniem.
 
CZAS NA SPRZĄTANIE SĄSIEDZTWA
 
Rozwiń swoją firmę w trybie kariery i wykonuj różne brudne prace w zakurzonym mieście Muckingham. Nie ma dobrze i źle wykonanej roboty; bez presji czasu i końcowego wyniku, tylko Ty i narzędzia, których potrzebujesz, aby pozbyć się stresu. Chcesz zacząć od początku? Odpocznij i powtórz swoje ulubione zadania w grze swobodnej.
 
POWERWASH I CHILL
 
Zrelaksuj się, odpręż i graj ze znajomymi w trybie współpracy online! Pomóż swojemu najbliższemu kumplowi w trybie kariery. Nawet 6 znajomych może chlapać się w grze swobodnej, wykonując każde zadanie, które już wykonał gospodarz.
 
UTRZYMUJ CZYSTOŚĆ
 
Dla tych, którzy szukają trochę większej presji, pobij swoje najlepsze wyniki w trybie wyzwań! Walcz z brudem w różnych scenariuszach; myj na czas w Time Challenge lub sprawdź swoją dokładność, używając jak najmniejszej ilości wody w Water Challenge.
 
DOBRA CZYSTA ZABAWA
 
Graffiti, brud, mech i pleśń — żaden brud nie jest zbyt mocny dla Twojej gamy podkładek, dysz, środków czyszczących i przedłużek. Różne rodzaje brudu mają różne poziomy wytrzymałości, więc upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt. Masz ochotę? Następnie spersonalizuj swój wygląd za pomocą skórek i rękawic do spryskiwaczy!

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *