Steve Minecraft Super Smash Bros
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Steve, Alex i reszta ekipy z Minecraft od dziś dostępna w Super Smash Bros. Ultimate

Najnowsza aktualizacja 9.0.0 dla Super Smash Bros. Ultimate jest już…

14 października 2020

Najnowsza aktualizacja 9.0.0 dla Super Smash Bros. Ultimate jest już dostępna. Wprowadza ona tzw. Minecraft DLC, dzięki któremu do gry wkraczają nowe postacie; Steve, Alex, Zombie i Enderman, arenę Minecraft World oraz dodaje siedem dodatkowych utworów do gry.

 

 

Kolejni bohaterowie wkraczający do walki w Smash Bros. Ultimate są dostępni do zakupu osobno lub jako część Fighters Pass Vol 2. Steve, Alex i spółka w przypadku pojedynczego zakupu kosztują prawie 25 złotych. Fighters Pass Vol. 2, który oprócz bohaterów Minecraft’a wprowadził wcześniej w tym roku do gry Min Min z Arms kosztuje równe 120 PLN w sklepie Nintendo Switch eShop.

 

Aktualizacja o numerze 9.0.0 oprócz wszystkiego związanego z Minecraft wprowadza także kilka standardowych nowości dla tej gry. Mówimy tu o zmianach w balansie gry, a także naprawie kilku problemów tak, aby poprawić i ulepszyć rozgrywkę.

 

Jako ciekawostkę zaprezentujemy wam ekran zwycięstwa w przypadku wygrania pojedynku jako Steav’e. Czy tylko naszym zdaniem, wygląda to jakoś dziwnie ???

 

 

Bijatyka Super Smash Bros. Ulitmate została wydana 7 grudnia 2018 roku jako ekskluzywny tytuł dla Nintendo Switch.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *