Suikoden 1&2 HD remaster
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Suikoden I & II Remaster HD zaliczają opóźnienie. W kultowe jrpg zagramy dopiero w 2024 roku

Według najnowszych informacji, oczekiwana premiera remasteru Suikoden I & II…

30 sierpnia 2023

Według najnowszych informacji, oczekiwana premiera remasteru Suikoden I & II HD Remaster: Gate Rune and Dunan Unification Wars na Nintendo Switch zostaje opóźniona. Kolekcja tych kultowych jRPG-ów, która pierwotnie planowana była na rok 2023, najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne dopiero w przyszłym roku.

 

 

Konami, wydawca gry, ogłosił, że potrzebne jest dodatkowe czasu na dopracowanie jakości, wydajności i doświadczenia rozgrywki, na które zasługują fani. W związku z tym, cały zespół pracujący nad remasterem Suikoden I&II skupia się teraz na jak najszybszym wydaniu gry.

 

Przedstawiciele Konami obiecali, że udostępnią dalsze informacje na temat nowej daty premiery na oficjalnych kontach mediów społecznościowych oraz stronie internetowej.

 

To już drugie opóźnienie premiery Suikoden I & II HD Remaster: Gate Rune and Dunan Unification Wars na Nintendo Switch, co budzi mieszane uczucia wśród fanów. Mimo to, wielu z nich jest gotowych zaczekać na grę, aby zapewnić sobie pełne zadowolenie z ostatecznej jakości produktu.

 

Wygląda na to, że fanom Suikoden pozostało tylko uzbroić się w cierpliwość i obserwować dalszy rozwój sytuacji. Będziemy informować Was na bieżąco o wszelkich nowych informacjach dotyczących premiery remasteru Suikoden I&II na Nintendo Switch.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *