Super Mario 3D All-Stars
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Super Mario 3D All-Stars na nowym materiale od Nintendo Minute

Już w najbliższy piątek na Nintendo Switch ukaże się kompilacja…

13 września 2020

Już w najbliższy piątek na Nintendo Switch ukaże się kompilacja trzech pierwszych platformówek Super Mario 3D. Kolekcja „All-Stars” w skład której wchodzą Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy zostaną wydane w zremasterowanej formie z okazji 35 – lecia Super Mario Bros. Kit i Krysta z cotygodniowej transmisji Nintendo Minute zapewnili nowe materiały z tej kolekcji!

 

 

Gramy w Super Mario 3D All-Stars i wow, to jest niesamowite! Fajnie jest wrócić i przeżyć te prawdziwie magiczne chwile. Dzielimy się dziś niektórymi z naszych ulubionych. Jakie są Twoje ulubione momenty z tych gier? A może nigdy w żadne z nich nie grałeś? Jak zawsze, bardzo dziękujemy za obejrzenie i do zobaczenia w przyszłym tygodniu!

 

Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy jest to, że w najnowszym video po raz pierwszy widzimy ekran menu Super Mario 3D All-Stars, w którym gracze mogą wybrać interesujący ich tytuł. Jak widać na poniższym screenie, ulubioną ścieżkę dźwiękową także wybierać będziemy z głównego menu. Poza tym prowadzący po kolei ogrywają wszystkie trzy tytuły zaczynając od Super Mario 64, kończąc na Galaxy dzięki czemu otrzymujemy zupełnie nowy materiał z rozgrywki dla każdej z gier. Oczywiście prowadzący w swój charakterystyczny sposób omawiają każdy z trzech tytułów.

 

Super Mario 3D All-Stars Menu

 

Super Mario 3D All-Stars pojawi się na Nintendo Switch w przyszłym tygodniu – 18 września. Jeśli nie masz jeszcze swojej kopii możesz ją zakupić najtaniej, korzystając z linków poniżej.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *