Super Mario 3D All-Stars
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Super Mario 3D All-Stars otrzymuje obsługę kontrolera GameCube oraz opcję odwróconej kamery

Super Mario 3D All-Stars otrzymało dzisiaj nową aktualizację, o czym…

17 listopada 2020

Super Mario 3D All-Stars otrzymało dzisiaj nową aktualizację, o czym poinformowało Nintendo. Oprócz generalnych poprawek mających na celu poprawienie jakości z gry, aktualizacja 1.1.0 wprowadza wyczekiwaną przez graczy funkcję.

 

Posiadacze limitowanej edycji Super Mario 3D All-Stars mogą od teraz grać w Super Mario Sunshine na oryginalnym kontrolerze Nintendo GameCube. Aby jednak móc cieszyć się z rozgrywki używając kontrolera z GameCube będziesz potrzebował specjalnego adaptera. Warto dodać, że obsługa kontrolera GameCube jest dostępna tylko podczas grania w trybie TV i nie jest dostępna dla osób grających w grę na Switch Lite.

 

Aktualizacja 1.1.0 dla Super Mario 3D All-Stars daje także graczom możliwość odwrócenia sterowania kamerą we wszystkich trzech tytułach. Wielu graczy preferuje odwrócone sterowanie kamerą, więc najnowsza aktualizacja pozwoli im cieszyć się jeszcze bardziej z odświeżonych Mario klasyków.

 

Nintendo ponownie posłuchało fanów i kilka miesięcy po premierze Super Mario 3D All-Stars wprowadziło dodatkowe opcje rozgrywki o które upominali się fani. Szanujemy.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *