NewsRecenzja
NewsArtykuł

Super Nintendo World ponownie otwarty po miesiącu przerwy

Dobra wiadomość dla tych, którzy w najbliższym czasie mają możliwość…

8 czerwca 2021

Dobra wiadomość dla tych, którzy w najbliższym czasie mają możliwość wybrania się do Japonii. Pod koniec kwietnia Universal Studios Japan, w tym Super Nintendo World, zostały zamknięte z powodu wprowadzenia stanu wyjątkowego związanego z pandemią SARS-COV-2. Jednakże po nieco ponad meisiącu park rozrywki został ponownie otwarty dla odwiedzających.

 

Ponowne otwarcie wiąże się jednak z pewnym reżimem sanitarnym. Jak można było przeczytać w ogłoszeniu, Universal Studios Japan

 

będzie działać ze zmniejszoną przepustowością w dni powszednie tylko do odwołania.

 

Ponadto stwierdza, że lokalizacja

 

będzie nadal wdrażać ulepszone protokoły BHP oraz środki kontroli przepustowości, podczas gdy w prefekturze Osaka znajduje się stan wyjątkowy, a następnie.

 

Goście będą zachęcani do wychodzenia o różnych porach, aby uniknąć zatorów, restauracje mają teraz wewnętrzne przegrody, a wszyscy członkowie zespołu, poza niezbędnymi członkami zespołu operacyjnego, będą nadal pracować z domu. Dla przypomnienia, Universal Studios Japan zostało zamknięte 25 kwietnia. W pełni zostało ponownie otwarte 1 czerwca.

 

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą czym jest Super Nintendo World: jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych parków rozrywki w klimatach najbardziej znanych produkcji od Nintendo. Odwiedzający noszą specjalne opaski, które gromadzą wirtualne monety. Umożliwia to konkurowanie zarówno ze znajomymi, jak również innymi gośćmi parku. Oczywiście aby wzmocnić nieco klimat przez cały czas towarzyszy nam muzyka znana z tytułów o Wąsatym Hydrauliku. Z kolei jeśli chodzi o dekoracje i stroje pracowników, to chyba wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia. Chyba każdy fan Nintendo chętnie odwiedziłby takie miejsce.

 

Jak myślicie? Przydałby się taki park w Europie?

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *