Terry Bogard Smash Bros Ultimate
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Super Smash Bros. Ultimate zaktualizowane do wersji 6.0.0. Terry Bogard od dziś dostępny w grze!

Super Smash Bros. Ultimate staje się jeszcze większą grą, wraz…

6 listopada 2019

Super Smash Bros. Ultimate staje się jeszcze większą grą, wraz z nowym wojownikiem i ogromnym update. Terry Bogard znany z serii Fatal Fury i King of Fighters oficjalnie dołącza do obsady. Oczywiście Terry nie jest jedyną nowością, a sama gra została dzisiaj zaktualizowana do wersji 6.0.0. Potwierdzone zostały także figurki Amiibo Simon, Chrom i Incineroar dostępne od 15 listopada, na które można składać od dzisiaj pre-ordery.

 

Każdy, kto kupił Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass – lub wyłącznie pakiet Challenger Pack 4 – powinien być teraz w stanie grać jako nowy wojownik. Terry w dużej mierze naśladuje zestaw ruchów znany z jego własnych gier, bazując w szczególności na unikach, parowaniu ciosów przeciwników oraz zabójczych kontrach. Jego Final Smash łączy trzy specjalne ruchy – the Triple Geyser, Power Dunk, and Buster Wolf. DLC, które obejmuję tę postać, zawiera również szereg alternatywnych strojów. Każdy, kto zakupi Terry DLC, otrzyma także zupełnie nową planszę – King of Fighters Stadium oraz 50 nowych utworów z różnych gier.

 

Ten wojownik został wprowadzony do gry dzisiaj przez Masahiro Sakurai, głównego reżysera serii podczas specjalnej transmisji online.

 

 

Podczas transmisji Masahiro Sakurai odniósł się do wszystkich fanów czekających na inną postać z serii The King of Fighters –  Mai Shiranui, mówiąc że dodanie tej postaci do Super Smash Bros. Ultimate było „niemożliwe” przez ocenę „Cero A”. Możecie to sprawdzić, przesuwając suwak transmisji na 27:29 minutę.

 

Dzięki wprowadzeniu Smash Bros. Ultimate do wersji 6.0.0 gracze otrzymali sporo nowości oraz ulepszeń. Update dodaje m.in. dwanaście nowych Spirit do sklepu Vault, więcej funkcji do Battle Arena, nowe stroje Mii i wiele więcej. Wprowadzono również szereg zmian w równowadze siłowej bohaterów, z modyfikacjami dla Donkey Kong, Kirby, Jigglypuff, Robin, King K. Rool, Incineroar i Hero. Aktualizacja wprowadza także korekty balansu gry i naprawia kilka pomniejszych problemów, które mają wpłynać na ogólne polepszenie rozgrywki.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *