Green Hell Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Survivalowa gra Green Hell trafi na Nintendo Switch w przeciągu miesiąca

Certyfikacja symulatora przetrwania Green Hell została zakończona i w przeciągu…

25 września 2020

Certyfikacja symulatora przetrwania Green Hell została zakończona i w przeciągu najbliższego miesiąca gra trafi na konsolę Nintendo Switch. Informację opublikował wydawca Forever Entertainment w dzisiejszym raporcie spółki.

 

Premiera gry 'Green Hell’ na Nintendo Switch odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca. Ostateczny termin premiery, po jego potwierdzeniu przez Nintendo, zostanie podany przez Spółkę w formie komunikatu. – czytamy w komunikacie Forever Entertainment

 

Green Hell to survivalowa gra, w której gracz w wyniku nieoczekiwanych zdarzeń trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Aby przetrwać w dziczy musisz wykorzystać  prawdziwe technik przetrwania, w tym rozpalanie ognia, budowanie obozów, pozyskiwanie pożywienia czy wytwarzanie przydatnych elementów ekwipunku. Tropikalny las skrywa wiele niebezpieczeństw, a gracz musi uważać na dzikie zwierzęta, jak i tropikalne choroby, którymi może się zarazić. Trzeba także dbać o zdrowie psychiczne protagonisty, ponieważ zbyt wiele trudnych sytuacji może doprowadzić do szaleństwa naszego bohatera!

 

Green Hell to jedna z najlepiej sprzedających się polskich gier, której sprzedaż na PC przekroczyła milion sztuk. Ten survival może pochwalić się bardzo pozytywnymi opiniami wśród graczy na platformie Steam osiągając ocenę 9/10 na ‎17 765 przedstawionych opinii. Premiera Green Hell na Nintendo Switch powinna zostać ogłoszona w przeciągu najbliższych dni.

 

Trailer Green Hell w wersji na PC:

 

 

Źródło: Money.pl

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *