Blair Witch Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Switchowy port Blair Witch od krakowskiego Bloober Team ukaże się już latem

Podczas prezentacji Indie World, czyli gier indie zmierzających w najbliższej…

17 marca 2020

Podczas prezentacji Indie World, czyli gier indie zmierzających w najbliższej przyszłości na Nintendo Switch zespołu Bloober Team i Lionsgate Games ogłosili planowane wydanie Blair Witch. Ten survival horror survivalowy pojawi się na Switchu latem 2020 roku. Polski producent wypuścił też premierowy trailer, który możecie sprawdzić poniżej:

 

 

Blair Witch będzie już kolejną produkcją wydaną na Nintendo Switch przez utalentowane polskie studio Blobber Team po premierach Layers of Fear oraz Observer. Podobnie w przypadku poprzednich produkcji od BT, otrzymujemy psychologiczny horror z perspektywy pierwszej osoby. Fabuła Blair Witch oparta jest na popularnej serii filmów oraz serialu. Wcielamy się w postać byłego policjanta Ellisa, który wyrusza do owianego złą sławą lasu Black Hills w poszukiwaniu zagubionego chłopca.

 

Jest rok 1996. W lesie Black Hills w pobliżu Burkittsville w stanie Maryland znika bez śladu mały chłopiec. Wcielając się w Ellisa, byłego glinę z niełatwą przeszłością, dołączasz do poszukiwań. Zwykłe policyjne śledztwo szybko przeradza się w niekończący się koszmar, gdy mierzysz się ze swoimi lękami i wiedźmą z Blair – tajemniczą istotą, która nawiedza las…
 
Blair Witch to pierwszoosobowy horror psychologiczny z rozbudowaną fabułą, zakorzeniony w tradycji kultowej serii filmów o tym samym tytule. – opis pochodzi z wersji dla komputerów PC udostępniony na platformie Steam.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *